DAJ CYNK

Samsung Galaxy S21 FE – premiery jeszcze nie było, a już jest recenzja wideo

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung Galaxy S21 FE recenzja przed premierą

Samsung Galaxy S21 FE to smartfon, który wciąż czeka na oficjalną premierę. Nie przeszkodziło to jednak w opublikowaniu wideo z rozpakowania pudełka z nowym urządzeniem oraz krótkiego zrecenzowania go.

Samsung wyraźnie nie radzi sobie z utrzymaniem informacji o swoich nowych produktach w tajemnicy do czasu premiery, czego najlepszym przykładem jest nadchodzący smartfon Galaxy S21 FE. Premiery tego urządzenia jeszcze nie było (była kilka razy przekładana), a już wiemy o nim niemal wszystko. A teraz dostaliśmy jeszcze nowe filmy z tym telefonem w roli głównej.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 FE już w sprzedaży... tak jakby
Zobacz: Samsung Galaxy S21 FE – nowy przeciek ze specyfikacją

Na pierwszym filmie widzimy rozpakowywanie smukłego pudełka z nowym smartfonem. Dzięki temu dowiadujemy się, że Galaxy S21 FE trafi do sprzedaży bez ładowarki w zestawie. Sam wygląd urządzenia nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, bo już to widzieliśmy. Poza tym Galaxy S21 FE wygląda podobnie do Galaxy S21 i Galaxy S21+.

Jest też wideo z krótką recenzją niezaprezentowanego jeszcze urządzenia. Potwierdza on między innymi, że Galaxy S21 FE ma baterię o pojemności 4500 mAh, który można szybko naładować przewodowo i bezprzewodowo. Recenzent wspomina również o zielonym odcieniu wyświetlacza (w porównaniu z Poco X3) oraz braku możliwości ręcznej regulacji balansu bieli. Smartfon Samsunga jest za to lżejszy, wygodniejszy i bardziej premium, w stosunku do produktu firmy Xiaomi.

Z dodatkowych opisów dowiadujemy się, że Galaxy S21 FE ma optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem, ma 6 GB RAM-u i Snapdragona 888. Z kolei pod tym adresem możemy zobaczyć kilka zdjęć zrobionych nowym telefonem.

Premiera smartfonu Samsung Galaxy S21 FE powinna się odbyć na początku stycznia przyszłego roku, prawdopodobnie podczas targów CES 2022.

Zobacz: Oppo Find X5 Pro może tak wyglądać
Zobacz: Xiaomi 12 i 12 Pro zaprezentowane. To nowe flagowce ze Snapdragonem 8 Gen 1

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: YouTube

Źródło tekstu: Reddit, GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu