DAJ CYNK

Orange Neva Jet - nowy telefon 5G Pomarańczowych debiutuje najpierw w Polsce

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7082

Orange Neva Jet 5G

Francuski Orange poinformował o przygotowaniu dla swoich klientów nowego smartfonu obsługującego sieci 5G. Orange Neva Jet debiutuje najpierw w Polsce.

21 listopada 2019 roku Orange ogłosił dziś wprowadzenie na rynek pierwszego w smartfonu 5G sygnowanego własną marką. Urządzenie zostało przetestowane w pomarańczowych sieciach nowej generacji, ale początkowo będzie dostępne w działających komercyjnie sieciach (3G, 4G, 4G+) na wybranych rynkach jeszcze w tym roku, zaczynając od Polski. Następnie smartfon będzie udostępniany w komercyjnych sieciach 5G Orange w całej Europie, w miarę ich uruchamiania: w Rumunii w 2019 roku, a na innych rynkach europejskich w 2020 roku.

Zobacz: 5G w sieci Orange - testujemy prędkość, zasięg i użyteczność
Zobacz: 5G w Lublinie - sprawdziliśmy możliwości Orange [wideo]

Orange Neva Jet ma 6,47-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli, z małym wcięciem w górnej części, mieszczącym obiektyw przedniego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 20 Mpix. Z tyłu znalazł się potrójny aparat w konfiguracji 48 Mpix + 20 Mpix (ultraszerokokątny) + 8 Mpix (teleobiektyw). Na wyposażeniu znajdziemy też chipset Snapdragon 855 i akumulator o pojemności 4000 mAh. I mają rację osoby, które rozpoznały na zdjęciu smartfon ZTE Axon 10 Pro 5G, które zostało przebrandowane przez Pomarańczowych.

Zobacz: Orange Flex: dostaniesz nawet 50 zł na przejazdy taksówką
Zobacz: Orange planuje zwolnić kolejnych pracowników w latach 2020-2021. Ruszyły rozmowy ze związkami zawodowymi

Smartfon w Orange Polska został wyceniony na 3648-3949 zł, zależnie od wybranego planu taryfowego. Jego działanie możecie zobaczyć na naszym filmie:

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu