DAJ CYNK

Orange Flex: dostaniesz nawet 50 zł na przejazdy taksówką

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5897

Orange Flex: dostaniesz nawet 50 zł za przejazdy taksówką

Orange Flex przygotował kolejną już promocję, tym razem na przejazdy FREE NOW w dowolnej formie, także w opcji Lite. Potrwa ona do końca roku. Oferta dotyczy nowych i obecnych klientów, z tym że nowi dostaną na zachętę więcej.  

Zobacz: Aż 18 GB na internet w Orange za zakończenie eliminacji

Oferta operatora dotyczy tych miast, gdzie działa FREE NOW. Są to: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań i Wrocław.

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli nie jesteś jeszcze w Orange Flex, pobierz aplikację Orange Flex i wpisz kod promocyjny FREENOW przed dodaniem karty płatniczej. Od razu po aktywacji swojego planu we Flex otrzymasz w wiadomości SMS dwa kody zniżkowe – 30 zł na pierwszy przejazd z FREE NOW i 20 zł na kolejny

Po miesiącu w Orange Flex otrzymasz dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą. 

Jeśli korzystasz już z Orange Flex, w aplikacji znajdziesz kod zniżkowy na pierwszy przejazd z FREE NOW o wartości 30 zł.

Zobacz: Orange planuje zwolnić kolejnych pracowników w latach 2020-2021. Ruszyły rozmowy ze związkami zawodowymi
Zobacz: MOTO RAZR tylko w Orange - byliśmy na europejskiej premierze telefonu

W sumie więc każdy obecny i nowy klient Orange Flex może skorzystać z kodu o wartości 30 zł na pierwszy przejazd FREE NOW. Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego FREENOW, otrzyma 20 zł na przejazdy FREE NOW.

Kody FREE NOW się sumują

Jeżeli nie korzystałeś wcześniej z usług FREE NOW i dołączysz do Orange Flex z kodem promocyjnym, to możesz wykorzystać zarówno kod na 30 zł (na pierwszy przejazd), jak i drugi indywidualny na 20 zł (na kolejne przejazdy).

Zobacz: Orange szuka testerów 5G z Warszawy i Lublina
Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę

Źródło tekstu: Blog Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu