DAJ CYNK

Orange szuka testerów 5G z Warszawy i Lublina

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6037

Orange szuka testerów 5G z Warszawy i Lublina

Orange od jakiegoś już czasu prowadzi testy 5G w Warszawie i Lublinie, a teraz operator zaprasza do sprawdzenia możliwości nowej sieci swoich użytkowników, zwłaszcza tych, którzy udzielają się na forum Nasz Orange. Już teraz każdy chętny może zgłosić się do konsumenckich testów w pomarańczowej sieci.   

Zobacz: 5G w sieci Orange - testujemy prędkość, zasięg i użyteczność

Celem konsumenckich testów w Orange jest sprawdzenie działania elementów sieci i usług wykorzystujących technologię 5G, np. osiągane prędkości transmisji danych, opóźnienia i płynność działania. Zgłosić się może każdy chętny, ale pod warunkiem spełniania określonych warunków. Orange zaprasza do testów 5G osoby, które:

  • są zarejestrowanymi użytkownikami forum Nasz Orange (nasz.orange.pl),
  • co najmniej cztery godziny w ciągu doby przebywają w obszarze z dostępnością sieci testowej 5G (zgodnie z mapkami poglądowymi dołączonymi do regulaminu),
  • do dnia 19 listopada do godziny 23:59 prześlą na skrzynkę NaszOrange@orange.com odpowiedź na pytanie: „Jak w przyszłości będzie można wykorzystać 5G, czyli ultra szybki Internet mobilny z bardzo małymi opóźnieniami?”.

Zobacz: 5G w Lublinie - sprawdziliśmy możliwości Orange [wideo]
Zobacz: Testy 5G w Lublinie. Orange i Nokia uruchomiły sieć 10 stacji bazowych

Poza odpowiedzią na pytanie, operator pod uwagę będzie brał także aktywność na forum nasz.orange.pl (rozwiązania i posty) oraz staż w forumowej społeczności. Czas trwania testów wynosi 30 dni. Tester otrzyma do dyspozycji smartfon 5G: Orange Neva Jet wraz z kartą SIM.

Testy 5G w Orange: Warszawa
Testy 5G w Orange: Lublin

Czego Orange będzie oczekiwać w zamian?

Operator nie oczekuje szczególnych działań ze strony osób, które wezmą udział w testach. Wystarczy po prostu korzystać z internetu, a następnie przesyłać do Orange wyniki i dzielić się nimi ze społecznością na forum Nasz Orange.

Więcej w poniższym regulaminie:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu