DAJ CYNK

Aż 18 GB na internet w Orange za zakończenie eliminacji

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7818

Aż 18 GB na internet w Orange za zakończeni eliminacji

Swoim zwyczajem sieć Orange rozdaje dodatkowe gigabajty za bramki zdobyte w meczach  polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Tym razem z naszej strony padły trzy gole, ale operator postanowił dać jeszcze więcej GB - w sumie aż 18. 

We wczorajszym meczu polska reprezentacja wygrała ze Słowenią 3:2, co daje w sumie 18 goli strzelonych przez Biało - Czerwonych w tych eliminacjach. Z tego powodu Orange postanowiło dać nie trzy, a właśnie 18 GB.  

Zobacz: 5G w Lublinie - sprawdziliśmy możliwości Orange [wideo]
Zobacz: Orange Flex: dostaniesz nawet 50 zł za przejazdy taksówką

Jak zdobyć dodatkowe GB? 

Żeby otrzymać dodatkowe gigabajty, trzeba:

  • wysłać SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233.

Opłata za SMS-a jest zgodna z cennikiem planu taryfowego użytkownika, maksymalni jest to 20 groszy. 

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać tylko dzisiaj (20 listopada) do godziny 22:30, czyli jest jeszcze sporo czasu, by skorzystać z oferty. 

Pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia przez operatora zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu Orange powiadomi w wiadomości SMS.

Zobacz: Orange planuje zwolnić kolejnych pracowników w latach 2020-2021. Ruszyły rozmowy ze związkami zawodowymi
Zobacz: MOTO RAZR tylko w Orange - byliśmy na europejskiej premierze telefonu

Promocyjne gigabajty ważne są 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Niewykorzystane środki z pakietu przepadają. Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.

W planach taryfowych dla klientów Indywidualnych pakiet danych wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

W planie taryfowym Firma dla klientów biznesowych pakiet danych wykorzystywany jest w drugiej kolejności – po pakiecie przyznanym w ramach abonamentu. W pozostałych planach taryfowych dla klientów biznesowych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

Zobacz: Orange szuka testerów 5G z Warszawy i Lublina
Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Przewiń w dół do następnego wpisu