DAJ CYNK

OnePlus 9 Pro na zdjęciach z marką Hasselblad na tylnym module fotograficznym

Marian Szutiak

Sprzęt

OnePlus 9 Pro zdjęcia aparat Hasselblad

Powoli zbliża się premiera nowych smartfonów z serii OnePlus 9. W tym roku mają być podobno aż trzy urządzenia, a to najlepiej wyposażone możemy już teraz obejrzeć dzięki publikacji w serwisie YouTube.

YouTuber o nicku Dave2D opublikował film, na którym prezentuje wygląd nadchodzącego flagowca marki OnePlus. Smartfon w kolorze srebrnym ma z tyłu "wyspę fotograficzną" sygnowaną marką Hasselblad. To szwedzka firma fotograficzna, znana ze swoich aparatów średniego formatu oraz obiektywów. Jak to partnerstwo ze Szwedami wpłynie na możliwości fotograficzne flagowego OnePlusa, powinniśmy się wkrótce przekonać.

Zobacz: OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro - wiemy coraz więcej
Zobacz: OnePlus 8T przyciąga wyglądem, zachwyca ekranem i zatrzymuje osiągami

OnePlus 9 Pro tylny aparat

Jak wynika ze zdjęć (patrz film dołączony poniżej), OnePlus 9T Pro ma zakrzywiony po bokach wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 3120 pikseli i częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. W ekranie wycięto mały otwór na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego. Cztery kolejne aparaty znajdziemy z tyłu, w tym aparat ultraszerokokątny o powiększeniu 0,6x. Wewnątrz obudowy ma pracować chipset Qualcomm Snapdragon 888, wspierany przez 12 GB pamięci RAM (możliwe są też dodatkowe warianty). Dostarczaniem energii do poszczególnych podzespołów zajmie się akumulator o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 65 W i bezprzewodowym 45 W. Obudowa smartfonu ma być odporna na działanie wody i pyłów, co potwierdzi certyfikat IP.

Seria OnePlus 9 ma się pojawić szybciej niż ubiegłoroczna seria 8. Oczekuje się, że nowe smartfony zobaczymy już w połowie marca tego roku. Modelowi OnePlus 9 Pro będą towarzyszyć podstawowy OnePlus 9 oraz, co będzie nowością, tańszy OnePlus 9 Lite (lub OnePlus 9 E).

Zobacz: Xiaomi Mi 11 zaprezentowany. Robi wrażenie, ale cena nie rozpieszcza
Zobacz: Top 4 telefonów 5G w Plusie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Dave2D (YouTube)

Źródło tekstu: Dave2D (YouTube), Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu