DAJ CYNK

OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro - wiemy coraz więcej

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10285

OnePlus 9 seria trzy smartfony

Już w marcu oficjalnie pojawią się nowe smartfony chińskiego OnePlusa. Nie dziwi zatem fakt, że wiemy coraz więcej na temat nadchodzących urządzeń.

W tamtym roku widzieliśmy tyle OnePlusów, ile wcześniej widywaliśmy w dwa, a nawet trzy lata. Pojawiły się nie tylko flagowce, ale i średniak i dwa budżetowce. W tym roku chińska marka planuje kontynuować swoją bardzo ambitną ekspansję, jednak w marcu pojawią się te lepiej wyposażone modele. Będą to OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Możliwe jednak, że pojawi się wtedy też OnePlus 9 Lite. Czego konkretnie możemy się spodziewać po nowych smartfonach? Na pewno będą miały układ Snapdagon 888 i 8 GB RAM. Niewykluczone jednak, że będą inne wersje różniące się pod względem pamięci.

Model OnePlus 9 będzie miał wyświetlacz FullHD+ o przekątnej 6,55 cala. W przypadku wariantu Pro możemy się spodziewać wyświetlacza QHD o przekątnej 6,78 cala. W obu przypadkach otrzymamy odświeżanie 120 Hz i akumulator o pojemności 4500 mAh. Model Pro będzie miał bezprzewodowe ładowanie 45 W, natomiast oba smartfony będą miały przewodowe ładowanie 65 W. Żaden z nich nie będzie ważył więcej niż 200 gramów i nie będzie grubszy niż 8,5 mm.

Zobacz: Oppo i OnePlus będą jak Xiaomi i Redmi? Firmy łączy coraz więcej
Zobacz: Będzie kolejny OnePlus - to OnePlus 9 Lite

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu