DAJ CYNK

Nowe akcesoria mophie można kupić online lub w wybranych sklepach Apple

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5774

Firmy ZAGG, właściciel marki mophie, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych akcesoriów. Oferta obejmuje bezprzewodową podkładkę ładującą, dwa rodzaje ładowarek samochodowych i cztery rodzaje przewodów USB. Nowości można zakupić online na stronach mophie.com, apple.com oraz w wybranych stacjonarnych sklepach firmy Apple.

- Dostarczamy użytkownikom urządzeń Apple szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów, aby mogli z nich korzystać w każdym momencie, bez obawy o ich rozładowanie. Nasze najnowsze produkty są zoptymalizowane i zaprojektowane do pracy z różnymi produktami Apple. Niezależnie od tego, czy bezprzewodowo ładujesz iPhone'a w domu, czy włączasz iPada w samochodzie, mophie zapewni im dodatkową energię.

- powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International

Bezprzewodowa podkładka ładująca

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca marki mophie dostarcza do 7,5 W mocy, uzupełniając energię w dowolnym iPhone'ie lub akcesoriach z obsługą Qi. Podkładka ma kompaktowe rozmiary i gładkie, polerowane wykończenie. Dzięki temu powinna z łatwością zmieścić się na każdym biurku lub stole. Aby naładować urządzenie nie trzeba ściągać etui, o ile jego grubość nie jest większa niż 3 mm. Sugerowana cena detaliczna produktu to 37,95 euro (162 zł).

Zobacz: Przenośny akumulator mophie Powerstation Hub debiutuje na rynku

Ładowarki samochodowe

Nowe ładowarki samochodowe mophie zostały zaprojektowane tak, aby zamienić każdy samochód w centrum ładowania. Oba modele, wykonane z anodyzowanego aluminium, naładują podczas podróży akumulator w takich urządzeniach, jak iPhone, iPad lub AirPods. Wyposażone są one w lampki kontrolne ładowania, a ich minimalistyczny design sprawia, że ładowarki powinny pasować do każdego wnętrza samochodu.

Dostępne modele obejmują ładowarkę samochodową USB-A wyposażoną w pojedynczy port USB-A z wyjściem o mocy 12 W, a także model Dual USB-A, który zawiera dwa porty, o mocy 12 W każdy, co umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Zobacz: Xiaomi Super Charge Turbo zawstydzi Super Vooc Oppo. Smartfon naładujemy w 17 minut

Model z jednym portem kosztuje 26,95 euro (115 zł), ładowarka z dwoma portami jest dostępna w cenie 32,95 euro (140 zł).

Zobacz: Galaxy Note10 z nowymi słuchawkami i ładowarką bezprzewodową

Przewody USB

Nowe przewody marki mophie są dostępne z różnymi kombinacjami wtyczek i bezproblemowo działają z urządzeniami Apple'a. Każdy kabel ma plecioną nylonową powierzchnię zewnętrzną, zapewniającą im gładkość oraz wysoką wytrzymałość. Oferta mophie obejmuje między innymi przewód USB-A ze złączem Lightning, który umożliwia ładowanie urządzeń Apple'a, a także przewód USB-C ze złączem Lightning, zapewniający szybkie ładowanie i synchronizowanie telefonu iPhone 8 lub nowszego w przypadku połączenia z zasilaczem USB-C z obsługą zasilania Power Delivery (PD). W ofercie znalazły się jeszcze dwa inne kable - USB-A ze złączem USB-C, oraz USB-C ze złączem USB-C. 

Nowe przewody mophie dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych od 21,95 euro (93 zł) za model o długości 1 metra do 37,95 euro (119 zł) za kabel dwumetrowy.

Zobacz: Mophie prezentuje na targach CES nowe etui juice pack dla iPhone'ów

Dostępność

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca, ładowarki samochodowe i kable USB można już zakupić na stronie apple.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych Apple'a. Podkładka mophie wireless charging pad będzie dostępna również na stronie mophie.com (jeszcze w lipcu).

Źródło tekstu: mophie

Przewiń w dół do następnego wpisu