DAJ CYNK

Przenośny akumulator mophie Powerstation Hub debiutuje na rynku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6058

Marka mophie wprowadza na rynek przenośny akumulator typu hub, który umożliwia jednoczesne ładowanie do czterech urządzeń, zarówno przy użyciu kabli jak i bezprzewodowo. Powerstation Hub może być wykorzystywany jako ładowarka ścienna w domu lub w biurze, a także jako przenośny akumulator o pojemności 6000 mAh.

mophie Powerstation Hub został wyposażony w dwa porty USB-A (port Quick Charge 3.0 15 W i port 5 W) oraz jeden port USB-C PD 18 W, który umożliwia ładowanie z największą możliwą prędkością. Urządzenie oferuje również ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi. Powierzchnia huba jest powleczona gumą, co zapobiega ześlizgnięciu się telefonu podczas ładowania.

Atutem nowego rozwiązania mophie jest jego kompaktowa konstrukcja o wymiarach 84 mm x 84 mm x 29,5 mm. Dzięki temu urządzenie z łatwością mieści się do toreb lub bagażu. Do zestawu producent dołączył 5 typów wtyczek elektrycznych, które umożliwiają bezproblemowe ładowanie urządzenia w Europie, na Wyspach Brytyjskich, w Ameryce Północnej, w Chinach i w Australii.

- Uznaliśmy, że użytkownicy potrzebują uniwersalnego rozwiązania do ładowania. mophie Powerstation Hub upraszcza jednoczesne ładowanie wielu urządzeń mobilnych. Wymaga tylko jednej wtyczki AC do ładowania do trzech urządzeń. W trybie mobilnym oferuje akumulator z wejściem USB-C PD i możliwością ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu urządzeniu użytkownicy mają dostęp do energii zawsze wtedy, gdy jej potrzebują. Czasy poszukiwania wystarczającej ilości gniazdek w pokoju hotelowym minęły bezpowrotnie.

- powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International

Zobacz: Mophie wprowadza na rynek Powerstation PD oraz PD XL. Powerbanki zapewniają szybkie ładowanie smartfonów
Zobacz: Apple może w końcu zacząć sprzedawać iPhone'y z szybką ładowarką
Zobacz: Test Oppo RX17 Pro - ultraszybkie ładowanie oraz czytnik linii papilarnych w ekranie

Jak podaje producent, mophie wykorzystuje zaawansowaną technologię bezprzewodową i akumulatorową do tworzenia produktów, które zapewniają najszybsze możliwe prędkości ładowania. Każdy produkt z akumulatorem mophie jest testowany na trzech różnych etapach produkcji, aby zapewnić wysoką wydajność i jakość wykonania, a także niezawodne, długotrwałe działanie.

Dostępność i cena

Urządzenie mophie Powerstation Hub jest dostępne na stronie mophie.com w cenie 99,95 euro (425 zł).

Źródło tekstu: mophie

Przewiń w dół do następnego wpisu