DAJ CYNK

Mophie wprowadza na rynek Powerstation PD oraz PD XL. Powerbanki zapewniają szybkie ładowanie smartfonów

04.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2705

Ważne 1

0

Mophie, należący do firmy ZAGG producent akcesoriów do urządzeń mobilnych ogłosił, że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania, Powerstation PD oraz Powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie smartfonów w rekordowo krótkim czasie. Oba powerbanki są w stanie naładować smartfony iPhone nawet do 2,5 razy szybciej niż standardowe ładowarki o mocy 5 W.

- Stworzyliśmy nową linię stacji ładujących, które pozwalają użytkownikom szybko uzupełniać energię w swoich urządzeniach - powiedział Gavin Slevin, General Manager, ZAGG International. - W miarę jak zmieniają się nawyki klientów mophie stara się do nich zaadaptować dostarczając zaawansowanych rozwiązań, które są wygodne, szybkie i skuteczne. Właśnie takie są stacje ładujące PD i PD XL.

Powerstation PD oraz PD XL wykorzystują port USB-C do szybkiego ładowanie smartfonu (18 W) oraz samego powerbanka (15 W). Urządzenia zawierają dodatkowy port USB-A, dzięki czemu można jednocześnie ładować dwa smartfony. Rozwiązanie Priority+ charging powoduje, że energia najpierw przesyłana jest do podłączonych urządzeń mobilnych, a dopiero po ich naładowaniu uzupełniana jest bateria w samej stacji ładującej. Dioda LED sygnalizuje, jaki jest status ładowania.

Obudowa obu modeli pokryta jest teksturowaną powierzchnią, która zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę przed zadrapaniami lub zarysowaniami podczas przechowywania razem z innymi urządzeniami. Podobnie jak w przypadku wszystkich akumulatorów mophie, nowe powerbanki są przez producenta potrójnie testowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczną pracę. Ich pojemność wynosi 6700 mAh (PD) i 10050 mAh (PD XL).

Mophie Powerstation PD oraz Powerstation PD XL są dostępne na stronie mophie.com z ceną wynoszącą odpowiednio 59,95 euro (258 zł) i 79,95 euro (344 zł).

Nowa linia Powerstation Plus

Firma Mophie uzupełniła ofertę o nową linię stacji ładujących Powerstation Plus, wyposażonych w zintegrowane przewody wyjściowe Lightning / microUSB. Urządzenia są dostępne w trzech wersjach: Powerstation Plus Mini (4 000 mAh), Powerstation Plus (6000 mAh) i Powerstation Plus XL (10 000 mAh). Wszystkie powerbanki umożliwiają ładowanie urządzeń z mocą do 10 W. Akumulator w Powerstation Plus XL można uzupełnić na dowolnej bezprzewodowej ładowarce kompatybilnej z Qi. Ceny (na stronie mophie.com) rozpoczynają się od równowartości około 260 złotych.

Zobacz: Mophie: nowa kolekcja powerbanków ze złączem Lightning
Zobacz: Design - nowa seria powerbanków i ładowarek Xtorm
Zobacz: Xiaomi prezentuje kurtkę ogrzewaną powerbankiem

Źródło tekstu: mophie

Komentarze
Zaloguj się