DAJ CYNK

Mophie wprowadza na rynek Powerstation PD oraz PD XL. Powerbanki zapewniają szybkie ładowanie smartfonów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3143

Mophie, należący do firmy ZAGG producent akcesoriów do urządzeń mobilnych ogłosił, że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania, Powerstation PD oraz Powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie smartfonów w rekordowo krótkim czasie. Oba powerbanki są w stanie naładować smartfony iPhone nawet do 2,5 razy szybciej niż standardowe ładowarki o mocy 5 W.

- Stworzyliśmy nową linię stacji ładujących, które pozwalają użytkownikom szybko uzupełniać energię w swoich urządzeniach - powiedział Gavin Slevin, General Manager, ZAGG International. - W miarę jak zmieniają się nawyki klientów mophie stara się do nich zaadaptować dostarczając zaawansowanych rozwiązań, które są wygodne, szybkie i skuteczne. Właśnie takie są stacje ładujące PD i PD XL.

Powerstation PD oraz PD XL wykorzystują port USB-C do szybkiego ładowanie smartfonu (18 W) oraz samego powerbanka (15 W). Urządzenia zawierają dodatkowy port USB-A, dzięki czemu można jednocześnie ładować dwa smartfony. Rozwiązanie Priority+ charging powoduje, że energia najpierw przesyłana jest do podłączonych urządzeń mobilnych, a dopiero po ich naładowaniu uzupełniana jest bateria w samej stacji ładującej. Dioda LED sygnalizuje, jaki jest status ładowania.

Obudowa obu modeli pokryta jest teksturowaną powierzchnią, która zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę przed zadrapaniami lub zarysowaniami podczas przechowywania razem z innymi urządzeniami. Podobnie jak w przypadku wszystkich akumulatorów mophie, nowe powerbanki są przez producenta potrójnie testowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczną pracę. Ich pojemność wynosi 6700 mAh (PD) i 10050 mAh (PD XL).

Mophie Powerstation PD oraz Powerstation PD XL są dostępne na stronie mophie.com z ceną wynoszącą odpowiednio 59,95 euro (258 zł) i 79,95 euro (344 zł).

Nowa linia Powerstation Plus

Firma Mophie uzupełniła ofertę o nową linię stacji ładujących Powerstation Plus, wyposażonych w zintegrowane przewody wyjściowe Lightning / microUSB. Urządzenia są dostępne w trzech wersjach: Powerstation Plus Mini (4 000 mAh), Powerstation Plus (6000 mAh) i Powerstation Plus XL (10 000 mAh). Wszystkie powerbanki umożliwiają ładowanie urządzeń z mocą do 10 W. Akumulator w Powerstation Plus XL można uzupełnić na dowolnej bezprzewodowej ładowarce kompatybilnej z Qi. Ceny (na stronie mophie.com) rozpoczynają się od równowartości około 260 złotych.

Zobacz: Mophie: nowa kolekcja powerbanków ze złączem Lightning
Zobacz: Design - nowa seria powerbanków i ładowarek Xtorm
Zobacz: Xiaomi prezentuje kurtkę ogrzewaną powerbankiem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mophie

Przewiń w dół do następnego wpisu