DAJ CYNK

Mophie: nowa kolekcja powerbanków ze złączem Lightning

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2241

Firma mophie wprowadziła do oferty powerbanków nową linię produktów, które umożliwiają ładowanie urządzeń Apple'a.Firma mophie wprowadziła do oferty powerbanków nową linię produktów, które umożliwiają ładowanie urządzeń Apple'a.

Marka mophie cały czas zapewnia dodatkową energię dla wszystkich urządzeń mobilnych, a produkty z serii Powerstation oferują nowe funkcje, które pomogą użytkownikom urządzeń z systemem iOS ładować je szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Kevin Fay, starszy menedżer ds. zarządzania produktami w firmie ZAGG. Nasze nowe produkty Powerstation i Powerstation Plus wyposażone są w złącze Lightning, które może przyjąć do 10 W, dając użytkownikom możliwość ładowania za pomocą tego samego przewodu, którym ładują swoje urządzenia Apple.

Powerstation i Powerstation XXL to rozwiązania przeznaczone do ładowania iPhone'a, iPada i AirPod'a. Modele te mają kilka portów wyjściowych USB-A, co pozwala równolegle ładować do trzech różnych urządzeń. Wbudowane akumulatory litowo-polimerowe mają pojemność 6040 mAh i 20200 mAh, co - jak podaje producent - przekłada się odpowiednio na 20 i 70 godzin dodatkowej energii, którą do dyspozycji otrzymują użytkownicy.Powerstation Plus i Powerstation Plus XL wyposażone są w złącze Lightning oraz akumulatory o pojemności 6040 mAh i 10000 mAh (wersja XL), zapewniając iPhone'owi do 34 godzin dodatkowej energii. Powerbank wyposażony jest też w port USB-A o maksymalnej mocy 10 W, który umożliwia jednoczesne ładowanie drugiego urządzenia. Energię w Powerstation Plus XL można uzupełniać bezprzewodowo, wykorzystując do tego dowolną bezprzewodową ładowarkę z obsługą standardu Qi. Korpus z poliwęglanu zapewnia urządzeniu odporność na uszkodzenia.Każdy model Powerstation oferuje następujące funkcje:

  • priorytet + ładowanie - najpierw ładowane jest podłączone urządzenie, a w drugiej kolejności powerbank,
  • wskaźnik zasilania LED - wyświetla stan ładowania i aktualny czas pracy akumulatora.

Produkty mophie Powerstation są dostępne na stronie internetowej mophie.com, apple.com oraz w sklepach Apple Store. Sugerowane ceny detaliczne:
  • Powerstation - 64,95 euro (około 280 zł),
  • Powerstation XXL - 99,95 euro (około 430 zł),
  • Powerstation Plus - 79,95 euro (około 344 zł),
  • Powerstation Plus XL - 99,95 euro (około 430 zł).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mophie

Przewiń w dół do następnego wpisu