DAJ CYNK

MWC Shanghai 2021: Realme zapowiada flagowy smartfon ze Snapdragonem 888

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1742

mwc-Shanghai 2021 Realme GT 5G zapowiedź Snapdragon 888

Podczas targów MWC w Szanghaju zapowiedziano smartfon Realme GT 5G. Urządzenie napędzane Snapdragonem 888 jest jednym z dwóch flagowców tej marki, które mają zadebiutować w 2021 roku.

Realme zamierza w tym roku wprowadzić na rynek dwa ultrawydajne smartfony, co wynika z ogłoszonej w styczniu strategii dwóch platform i dwóch flagowców. Pierwszym z nich będzie Realme GT 5G z układem Qualcomm Snapdragon 888, zapowiedziany na podczas wydarzenia MWC Shanghai 2021. Urządzenie poznamy bliżej już 4 marca tego roku, podczas jego oficjalnej premiery.

Zobacz: Realme pokaże w tym roku dwa flagowce, w tym jeden z układem Dimensity 1200
Zobacz: Realme GT 5G na oficjalnych renderach

Oprócz wysokiej wydajności, zapewnionej przez wykonany w technologii 5 nm chipset, nadchodzący smartfon ma zupełnie nowy mechanizm odprowadzania ciepła, oparty na połaczeniu miedzi i elementów ze stali nierdzewnej (Stainless Steel CV Cooling System).

Realme GT 5G chłodzenie

Swoim wzornictwem smartfon będzie nawiązywał do oficjalnych kolorów marki Realme oraz tradycji wyścigów samochodowych. W jednym z wariantów tylny panel urządzenia zostanie wykończony skórą (tzw. pinatex lub skóra wegańska) w jaskrawożółtym kolorze, z czarnym elementem tonującym, zaczynającym się od "wyspy" aparatu. Materiały połączone będą w taki sposób, aby z jednej strony zachować unikalny efekt wizualny, a z drugiej zapewnić ich odporność oraz żywotność.

Realme GT 5G baner

Zobacz: Samsung prezentuje matrycę ISOCELL GN2 50 Mpix o większym rozmiarze, z większymi pikselami
Zobacz: LG zawiesza projekt rozwijanego smartfonu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Realme

Przewiń w dół do następnego wpisu