DAJ CYNK

Polska premiera Motoroli One Action. Jesteśmy na miejscu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7383

Dzisiaj odbyła się polska premiera Motoroli One Action. Smartfonu z dedykowanym aparatem szerokokątnym odpowiedzialnym za nagrywanie filmów. Data nie jest przypadkowa. Dzisiaj ma miejsce kolejna już rocznica sprzedaży pierwszego telefonu komórkowego firm.

Kręcenie filmów to najważniejsza z cech Motoroli One Action. Dzięki zastosowaniu szerokokątnego obiektywu, One Action pozwala na nagrywanie materiałów w orientacji poziomej, trzymając telefon w pionie. Jeśli macie dość osób nagrywających wideo w pionie, to w końcu powstało do tego idealne narzędzie.

Cały moduł aparatu składa się z trzech obiektywów z matrycą 12 Mpix (F/1.8), 16 Mpix (F/2.2, Quad Pixel) oraz 5 Mpix (do pomiaru głębi ostrości). Uzupełnieniem jest przedni aparat o rozdzielczości 12 Mpix.

Zobacz: Motorola One Zoom – solidny średniak z czterema aparatami

Pozostała część specyfikacji jest kopią Motoroli One Vision. Mamy więc bardzo panoramiczny ekran o przekątnej 6,3 cala, proporcjach 21:9 oraz rozdzielczości 1080 x 2520 pikseli. Sercem smartfonu jest układ Exynos 9809 z 8-rdzeniowym procesorem, a do tego mamy 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3500 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 9.0, a smartfon należy do programu Android One, a to oznacza, że ma zapewnione wsparcie i aktualizacje przez co najmniej trzy lata.

Zobacz: Test Motorola One Vision - kinowy ekran i dużo przyjemności z użytkowania
Zobacz: Motorola one action z ultraszerokokątną kamerą akcji - oficjalnie

Cena Motoroli One wydaje się adekwatna do możliwości i wynosi 1099 zł.

Zobacz: specyfikację telefonu w naszym katalogu

Warto też wspomnieć, że dokładnie 26 lat temu, 21 sierpnia 1983 roku do sprzedaży trafił pierwszy telefon komórkowy Motoroli  DynaTAC.

Zobacz: 50 lat temu Motorola przekazała pierwsze słowa wypowiedziane na Księżycu

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu