DAJ CYNK

LG G8 będzie można obsługiwać bezdotykowo? Zaproszenie na premierę podczas targów MWC 2019 zwiastuje nowość

23.01.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3859

Ważne 0

0

Po niedawnych przeciekach skupiających się w głównej mierze na wyglądzie nowego flagowego smartfonu LG, koreański producent dzieli się ze światem ciekawym teaserem. Nowe urządzenie będzie można obsługiwać bezdotykowo - za pomocą gestów.

Krótki materiał wideo udostępniony przez oficjalny kanał LG Mobile na YouTubie zwiastuje premierę urządzenia, które zamiast przez dotyk lub komendy głosowe będzie można obsługiwać za pomocą gestów wykonywanych w powietrzu. W domyśle może chodzić o najnowsze wcielenie flagowego modelu LG G8, ale ostatecznej pewności co do tego nie mamy. Premiera sprzętu odbędzie się w niedzielę 24 lutego w ramach targów MWC 2019 w Barcelonie.

Przy okazji LG zaprezentowało ciekawą infografikę dotyczącą technologii 5G. Daje ona pogląd na postrzeganie następcy sieci 4G przez samych konsumentów w USA oraz Korei Południowej. Z ankiet przeprowadzonych na grupie 1000 użytkowników wychodzi zadziwiająca konkluzja - ponad 60 proc. ankietowanych nie wie, że do korzystania z sieci 5G trzeba kupić nowy smartfon wspierający tę technologię.

Zobacz: LG G8 na renderach i wideo 360 stopni
Zobacz: Dodatkowe rozwiązania LG wspomagają Asystenta Google. W smartfonach i słuchawkach
Zobacz: LG ujawnia terminy aktualizacji smartfonów do Androida Pie

To co najbardziej niepokoi badanych w temacie smartfonów 5G to czas pracy na baterii. Na drugim miejscu użytkownicy obawiają się o nagrzewanie urządzeń. Kolejne miejsca na liście zajmują wydajność i stabilność, wytrzymałość, a na końcu design. Co ciekawe, żaden z ankietowanych nie wspomina o wysokiej cenie, jaką z pewnością będą się charakteryzować pierwsze smartfony z 5G.

Źródło zdjęć: LG

Źródło tekstu: SlashGear

Komentarze
Zaloguj się