DAJ CYNK

LG G8 na renderach i wideo 360 stopni

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3968

Podczas zbliżających się targów Mobile World Congress w Barceonie firma LG zaprezentuje nowy flagowy smartfon. Dzięki serwisowi 91mobiles oraz niezawodnemu @OnLeaks możemy już teraz przyjrzeć się, jak będzie wyglądał LG G8.

LG G8 nie różni się bardzo od ubiegłorocznego LG G7 ThinQ. Najważniejsza zmiana wizualna to tylny aparat fotograficzny, w którym obiektywy ustawiono poziomo. Nie zmieniła się za to lokalizacja czytnika linii papilarnych, który pozostał na tylnym panelu. Z przodu znajdzie się prawdopodobnie 6,1-calowy wyświetlacz z wcięciem na przedni aparat fotograficzny, głośnik słuchawki i czujniki. Całe urządzenie ma mieć wymiary 152 x 72 x 8,4 mm. Na dole znajdziemy port USB-C, wylot głośnika oraz gniazdo audio Jack 3,5 mm. Na lewym boku widzimy na renderach przyciski głośności oraz przycisk przeznaczony do uruchamiania Asystenta Google. Wyżej znajduje się otwór, pod którym może się znajdować dodatkowy głośnik lub mikrofon.

Wiele wskazuje na to, że LG G8 będzie napędzany nie Snapdragonem 855, jak podawano wcześniej, ale starszym Snapdragonem 845. Na więcej szczegółów na temat specyfikacji musimy trochę poczekać. Ostatnio pojawiły się też informacje, że LG G8 może zyskać dodatek w postaci drugiego wyświetlacza, dołączanego do smartfonu.

Zobacz: Test telefonu LG G7 ThinQ
Zobacz: Dodatkowe rozwiązania LG wspomagają Asystenta Google. W smartfonach i słuchawkach
Zobacz: Asystent Google chce mi pomóc w życiu. Tylko czy ja w ogóle potrzebuję jego pomocy?

Źródło zdjęć: 91mobiles

Źródło tekstu: 91mobiles

Przewiń w dół do następnego wpisu