DAJ CYNK

LG ujawnia terminy aktualizacji smartfonów do Androida Pie

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 24184

Firma LG nie śpieszy się z aktualizacją swoich smartfonów do Androida Pie, ale przynajmniej w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy nowa wersja systemu pojawi się m.in. dla modeli G7 ThinQ, V40 oraz G6.

Jak na razie poza informacją, że LG pracuje nad beta testami Androida Pie i aktualizacji możemy spodziewać się w tym roku, nie wiedzieliśmy w zasadzie nic więcej. Do tego jedynym smartofonem z Androidem 9 pozostawał model G7 One i tylko dlatego, że jest on częścią programu Android One.

Zobacz: Android Pie dla LG G7 ThinQ w I kwartale 2019 roku

Trochę więcej szczegółów na ten temat firma LG ujawniła na swoim oficjalnym forum w Korei. Z zamieszczonej tam informacji wiemy, że LG G7 ThinQ oraz V35 otrzymają aktualizację Androida w I kwartale 2019 roku. Kiedy dokładnie, tego nie wiadomo. Równie dobrze może to być 31 marca. Kolejny w kolejne do aktualizacji będzie LG V40, który Androida Pie otrzyma w II kwartale 2019 roku. Na kolejne miesiące tego roku zaplanowano aktualizacje dla starszych modeli, w tym LG G6, Q8 oraz V30.

Zobacz: LG prezentuje pierwszy na świecie rolowany telewizor

Żeby jednak nie było tak różowo, podane terminy dotyczą aktualizacji dla mieszkańców Korei. Mieszkańcy pozostałych krajów będą musieli na aktualizację poczekać kilka tygodni dłużej.

Zobacz: Nietypowy test LG G7 Fit. Smartfon z genialnym dźwiękiem i sporą listą zalet

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: LG; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu