DAJ CYNK

Google Pixel 4a pojawia się w dwóch francuskich sklepach

Isand

Sprzęt

Google Pixel 4a start sprzedaż październik 2020

Ostatnio informowaliśmy, że niestety, ale czekający na model Google Pixel 4a będą jeszcze musieli poczekać. Tak mniej więcej do października. Najnowsze doniesienia z Francji pozwalają jednak na odrobinę optymizmu.

Seria Google Pixel zdołała wykroić sobie kawałek tortu na terenie USA, w Europie jednak jest zaledwie na poziomie rynkowej ciekawostki. Nie oznacza to jednak, że i na Starym Kontynencie nie ma chętnych na nowy smartfon Google. Model Pixel 4a pierwotnie miał pojawić się podczas wiosennej konferencji Google I/O 2020, jednak tej przeszkodziła epidemia koronawirusa. Później podawano czerwiec, jako termin premiery, aż w końcu stanęło na 13 lipca. Sam rynkowy debiut miał jednak mieć miejsce dopiero... pod koniec października.

Może jednak uda się zobaczyć telefon szybciej? Google Pixel 4a pojawił się w dwóch francuskich sklepach. Pierwszy to eStock.fr, drugi z kolei to Oridimedia. Strony internetowe tamtejszych sklepów zaznaczają, że jeszcze nie mają tych urządzeń w magazynach, ale podają już nawet ceny. Jeden ze sklepów chce 442 euro, drugi 510 euro. Oczywiście, niewykluczone, że to tylko przykładowe ceny, które zostaną zmienione na właściwie w momencie rynkowego debiutu, jednak czy jest sens wystawiać je na stronie kilka miesięcy wcześniej? Sklepy wprost sugerują dostawę w lipcu.

Zobacz Czekasz na smartfon Google Pixel 4a? To jeszcze trochę poczekasz
Zobacz Smartfony Google Pixel sprzedają się naprawdę źle

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: androidworld via phonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu