DAJ CYNK

Asus ZenFone 7 Pro dostaje betę Androida 11

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5324

Asus Zenfone 7 i Zenfone 7 Pro polskie ceny

Producenci wesoło ruszyli do uaktualniania swoich smartfonów. Jednym z nich jest Asus, który już zaprezentował testową wersję Androida 11 na swój najnowszy telefon.

Asus to ten lepiej sobie radzący tajwański producent smartfonów. Oczywiście porównujemy tutaj Asusa z nieszczęsnym HTC, który jest w stanie permanentnej walki o przetrwanie. O ile seria ZenFone nie wdarła się do świadomości klientów tak dobrze jak konkurencyjne modele konkurencji z Chin kontynentalnych, tak Asus jest najważniejszym graczem w niszy smartfonów gamingowych. To wszystko dzięki serii ROG Phone. Firma z Republiki Chińskiej pozazdrościła też sławy fińskiemu HMD Global i bardzo szybko ruszyła uaktualniać swoje urządzenia do Androida 11.

Swoją betę najpierw dostał Asus ZenFone 6, teraz z kolei otrzymują ją uczestnicy programu beta testów posiadający ZenFone'a 7 Pro. Uaktualnienie ma numer kodowy 30.04.31.30 i waży 1,1 GB. Nie wiemy jeszcze kiedy Asus planuje wydać aktualizację w wersji stabilnej. Wariant beta nie będzie jednak dostępny dla wszystkich i Asus nie opublikuje linku z plikami, najpierw trzeba zapisać się do programu beta testów. Asus ostrzega, że o ile powrót do Androida 10 jest możliwy, to trzeba się liczyć z wyczyszczeniem pamięci wbudowanej urządzenia.

Zobacz: Asus wysyła ROG Phone 3 m.in. do twórców LineageOS
Zobacz: Asus ZenFone 6 dostaje betę Androida 11

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: xda-developers, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu