DAJ CYNK

Wyniki Cyfrowego Polsatu po 1Q2013

15.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3075

Ważne 3

2

Cyfrowy Polsat ma 313 tys. użytkowników telefonii komórkowej i mobilnego Internetu.

Cyfrowy Polsat ma 313 tys. użytkowników telefonii komórkowej i mobilnego Internetu.

Na 140 227 klientów telefonii komórkowej składa się 132 647 użytkowników oferty MVNO Cyfrowego Polsatu i 7580 klientów, którzy zakupili usługę telefonii komórkowej Polkomtela w ramach promocji łączonej. W przypadku mobilnego dostępu do Internetu w skali roku odnotowano wzrost bazy klientów o 95% do 173 187.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Boguś
0

2013-05-24 17:35:17

Czasem mam dostęp do lte i powiem Wam, że działa zacnie. Co do prędkości i stabilności połączenia nie ma zastrzeżeń, plusem jest też na pewno to, że jest mobilny i sprawdza się też "w drodze". Zasięg jest dobry, a jakby co, modemy działają na różnych zakresach, więc jak nie ma lte, to jest coś innego. CP daje tu usługę na poziomie.

Odpowiedz

12. MaciejM
1

2013-05-15 19:32:02

Opinia o NC+ poszła w świat także Cyfrowy Polsat ma zastrzyk klientów. Oferta ? każdy znajdzie coś dla siebie w CP

Odpowiedz

11. ~xxx
1

2013-05-15 18:07:11

nc+ srogo pomogła polsatowi jako telewizji więc zastrzyk gotówki chyba mają...

Odpowiedz

10. seba12a
1

2013-05-15 16:13:11

Idzi żyd ulicą. Znajduje pieniądze, przelicza i sie nie zgadzają :D

Odpowiedz

9. ~Musio
1

2013-05-15 15:31:32

Jakie marże operatorów w Polsce a jakie w Czechach? ---> czechofil . com

Odpowiedz

8. rygor
1

2013-05-15 14:37:18

Zważywszy, że CyPol ma jako core business telewizję, to wynik jest całkiem całkiem :) Pogratulować szczerze, zawsze to dobrze jak na rynku jest wybór

Odpowiedz

7. ~z
0

2013-05-15 13:46:57

troszkę za mało klientów ,Polkomtel i Polsat ostatnio słyszę ma pod górkę,nie wiem jak się to skończy .

Odpowiedz

6. ~xxx
0

2013-05-15 13:16:43

własnie powiedzcie jak to jest z tym netem od polsatu. tzn jak to dziala. ostatnnio rozmawiam z klietem ktory sie cieszy ze ma lte z polsatu i jak on go wychwala, ale okazuje sie ze jak rozmawiam z ich znajomom to ona twierdzi ze ten net to porazka byla u nich i widziala jak ten zadowolony klient kur..je na niego :) czesto spotykam klientow ktorzy narzekaja na polsatowy net

Odpowiedz

5. ~TestOsterON
1

2013-05-15 13:08:33

Pic na wodę -fotomontaż! Wg wiarygodnych badań rynkowych, to już agonia.. To samo czeka Polkomtel -nomen omen -firmie matce CP.

Odpowiedz

2013-05-15 12:04:49

ciekawe ilu zadowolonych z mobilnego LTE ;)

Odpowiedz

3. ~a_lex
0

2013-05-15 12:02:40

W tytule jest błąd "i MOBILENGO Internetu" Jeśli już, to raczej mobiLTEgo Internetu ;)

Odpowiedz

2. ~
3

2013-05-15 11:54:20

Przecież to ściema... Ja aby przedłużyć umowę na dekoder PC, dostałem z "urzędu" kartę sim z numerem i abo 1 zł... Pewnie też ją wliczyli do wyniku, a nie odpaliłem ją ani razu...

Odpowiedz

1. ~
1

2013-05-15 11:49:25

Dobra oferta to i klientów przybywa. Brawo Cyfrowy Polsat za ofertę szybkiego internetu.

Odpowiedz