DAJ CYNK

T-Mobile Usługi Bankowe - ponad 1000 nowych klientów dziennie

06.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7972

Ważne 4

16

Rebranding Alior Sync i promocje łączące usługi bankowe i telekomunikacyjne przynoszą największy przyrost klientów w dotychczasowej historii banku.

Rebranding Alior Sync i promocje łączące usługi bankowe i telekomunikacyjne przynoszą największy przyrost klientów w dotychczasowej historii banku.

Minęły 3 miesiące od zmiany marki Sync na T-Mobile Usługi Bankowe. Oferta bankowa nadal pozostaje świetnym magnesem dla klientów. Ten efekt został wzmocniony przez połączenie z ofertą telekomunikacyjną T-Mobile i łączące te dwie usługi promocyjne oferty. W tym czasie ponad 70.000 klientów złożyło wniosek o założenie konta w T-Mobile Usługi Bankowe. 20% z nich to nowi klienci także dla usług telekomunikacyjnych. T-Mobile szacuje, że jeszcze w III kwartale liczba nowych klientów banku powinna przekroczyć 100.000.

Chcemy, żeby T-Mobile Usługi Bankowe było pierwszym wyborem dla klientów, a to oznacza nie tylko ich pozyskiwanie, ale również przekonanie, że nasza oferta jest najlepsza - komentuje Grzegorz Bors, członek zarządu i dyrektor ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska.

Już niedługo do korzystania z usług bankowych pod marką T-Mobile zachęcać będzie także ulepszona usługa MyWallet i nowa aplikacja do bankowości mobilnej.

Zobacz: T-Mobile Polska i Alior Bank zawarły strategiczny alians
Zobacz: Alior Sync zmienia się w T-Mobile Usługi Bankowe

Źródło tekstu: T-mobile

Komentarze
Zaloguj się
64. ~Luks
1

2014-08-07 11:26:54

Znając pazerność Ti ciekawe jak długo jeszcze będzie stary Sync darmowy... ;) Różowa karta debetowa wygląda tragicznie.

Odpowiedz

63. ~
1

2014-08-07 02:10:48

dziwne, że przy wielu salonach Tmobile, usługi bankowe sa prowadzone w zaledwie paru - dosłownie - w całym kraju

Odpowiedz

62. ~@30
-1

2014-08-07 00:50:47

thonka, w AliorSyncu, czy jak go teraz tam zwą, możesz mieć też darmowe konta walutowe i karty do nich, czyli transkacje nimi będą rozliczane w walucie konta, nie ma wtedy podwójnego przewalutowania, a dziengi możesz kupić/wymienić przez jakiś kantor internetowy. Mam tam konto walutowe w USD, EUR i GBP, można mieć jeszcze CHF (mi akurat zbędne). Te trzy dodatkowe konta walutowe i karty do nich są (jak już pisałem) darmowe.

Odpowiedz

61. ~biedny
0

2014-08-06 23:45:49

Brał ktoś na gospodarstwo rolne u nich pożyczkę? Wystarczy dowód i nakaz z podatku?

Odpowiedz

60. ~pabloki, wypowiadam tmobile
0

2014-08-06 21:37:50

pewnie dostał dane karty mailem i sobie wydrukował . bo do transakcji MOTOEC są potrzebne tylko dane karty.

Odpowiedz

59. wlo
-1

2014-08-06 21:30:20

No właśnie - jakiś znajomy mi pokazał jakiś czas temu kartę przedpłaconą, która... nie była (nie miała wyglądu) klasyczną kartą ;-) To właśnie jest chyba taka typowa karta wirtualna - w postaci pliku pdf np. (właśnie taki wydruk mi pokazał na kartce) ;-)

Odpowiedz

58. wlo
-2

2014-08-06 21:26:36

Pasek magnetyczny, chip stykowy, NFC... Przy płatnościach przez internet - kody cvv2/cvc2... Jest tyle sposobów autoryzacji, ze nie musi być tłoczeń ;-) A czy jest płaska czy wypukła, zależy od banku. Ja nie widziałem prepaidowych kart wypukłych jeszcze. No i są to karty "specjalne" jednak - niektórymi nie da się pobrać pieniędzy w bankomacie, niektórymi nie da się przez internet płacić, niektórymi można tylko przez internet płacić... Szukaj karty jakiej potrzebujesz - tu są nieograniczone możliwości wręcz ;-)

Odpowiedz

57. ~pabloki, wypowiadam tmobile
1

2014-08-06 21:25:57

@wlo nie musisz sie wczytywać , doświadczysz tego płacąc karta w internecie ,obecnie coraz więcej sklepów wymaga właśnie tych zabezpieczeń. zostajesz przekierowany przy płatności na www twojej bankowości elektronicznej , musisz sie tam zalogować i zatwierdzić transakcje kodem sms lub tokenem lub zdrapką - zależy czym autoryzujesz. To jejst dodatkowa autoryzacja.@56 karta wirtualna może byc płaska może być wypukła , może być wydrukiem, może być treścią maila. zalezy od banku wystawcy. Tak, coraz więcej ban kow udostępnia klientom możliwość zarządzania limitami MOTOEC

Odpowiedz

56. ~ja
0

2014-08-06 21:07:28

A wirtualna karta to będzie płaska czy wypukła? Bo już sam nie wiem. Powtarzam, dzisiaj takie cuda, że wypukłość lub jej brak o niczym nie świadczy. Trzeba zajrzeć do usług i regulaminów swojego banku. Czasami należy odblokować dodatkowo transakcje na odległość i ustalić wysokość limitu. Nie ma też znaczenia czy karta jest debet czy kredyt - to nie są kryteria dla płatności przez internet.

Odpowiedz

55. ~JustMe
0

2014-08-06 21:03:17

@53 , Ok dzięki :)

Odpowiedz

54. wlo
-1

2014-08-06 20:47:52

~pabloki - tak, widziałem to w opisie możliwości moich kart, ale nie wczytywałem się za bardzo co to jest, jak działa, w czym jest lepsze ;-) Nie mam czasu teraz na takie rzeczy, no i mniej mnie to ciekawi niż kiedyś ;-)

Odpowiedz

53. wlo
-1

2014-08-06 20:45:34

~JustMe - no ja jakoś płacę płaską bez problemu - może nie za za hotel granicą bo nie mam potrzeby, ale inne płatności bez problemu realizuję, tak samo w Sieci, dokładnie tak samo jak wypukłą - kredytową czy zwykłą płatniczą - bo te wypukłe dają teraz też teraz debetówki zwykłe. Jak mówiem - w latach /''90 używałem karty kredytowej do płatności przez Sieć (transakcja międzynarodowa), potem jak dostałem płaską (!) z cvv2 płaciłem debetową - ale to później, jakoś w 2002 albo nawet w 2004 roku bodaj. Nie wiem czemu są z "płaskością" problemy - nie powinno ich być. Nie ma znaczenia wypukłość oprócz tego, że być może ładniej wygląda - nic więcej. Bo minusem jest pogrubianie niepotrzebne portfela.

Odpowiedz

52. ~
0

2014-08-06 20:36:21

w Nagawczynie Mt-Net wybudował siec światłowodowa :)

Odpowiedz

51. ~pabloki, wypowiadam tmobile
1

2014-08-06 20:25:31

tak czytam polemike o kartach i sie śmieję. wypukłość karty to jej uniwersalność .dla istniejących kiedyś starych systemów w usa potrzebne były wypukłe i one jeszcze funkcjonują. teraz nawet debetówki są wypukłe . kiedyś były też karty charge- obciążeniaowe , takie kredytowe bez grace period. to że sprzedawca nie akceptuje w pos karty płaskiej za granicą wynika często z prowizji jaką płaci(wyższa ) lub z brakiem umowy na obsługe takich kart. obecnie w polsce płaskie wymienia sie na wypukłe. to jakie usługi będa podpięte do kart decyduje umowa banku z organizacją płatniczą, więc zależy to od podpięcia kokretnych kart do systemu rozliczeń. Obecnie od dawna w pl sąwydawane karty o zasięgu międzynarodowym. Dodaj wlo że obecnie rozbudowano zabezpieczenia do verified by visa i secure3d mastercarda przy płatnościach internetowych.Karta wypukła może być bardziej ułomna od płaskiej.

Odpowiedz

50. ~JustMe
1

2014-08-06 19:52:13

@49 Nic nie wymyslam, wiem o czym mowa.Tak było kiedyś ale jest to do dziś , mówię o wypuklych. Sorry, nie znam karty płaskiej która możesz płacić za hotel we Francji czy Niemiec jak i kupić coś w sklepie online. Karta płaska z magnetycznym paskiem raczej nie do użytku poza PL.Mogę się mylić. Jasne, ale po prosbach znajomych o to abym zapłacił im swoją karta za to czy tamto bo oni nie mogą myślę że nadal jest cos nie tak z tymi kartami w PL.Nie mowie ze nie ma, może po prostu banki nie informują ludzi o możliwościach.

Odpowiedz