DAJ CYNK

T-Mobile jednym z największych płatników podatku CIT w Polsce

30.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3575

Ważne 7

3

T-Mobile Polska znalazł się w pierwszej dziesiątce największych płatników podatku CIT w klasyfikacji spółek z udziałem kapitału zagranicznego w Polsce.

T-Mobile Polska znalazł się w pierwszej dziesiątce największych płatników podatku CIT w klasyfikacji spółek z udziałem kapitału zagranicznego w Polsce.

Firma zapłaciła 229,5 miliona złotych podatku dochodowego za 2014 rok i jako jedyna reprezentuje sektor telekomunikacyjny w rankingu opublikowanym przez Puls Biznesu - na szóstym miejscu.

W ciągu blisko 20 lat swojego istnienia, operator zainwestował w Polsce około 24 miliardów złotych. Dzięki temu zawsze znajduje się w czołówkach rankingów firm wspierających tutejsze społeczeństwo oraz gospodarkę - czytamy w komunikacie sieci.

O dużym zaangażowaniu T-Mobile Polska świadczyć może też skala płaconych w kraju podatków, które w ciągu ostatnich kliku lat przekroczyły kwotę 6,5 miliarda złotych.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Ziutek
0

2016-07-01 22:02:36

A ile różowi wyprowadzili bez podatku płacąc spółce matce za prawo do używania wielkiego T? ;)

Odpowiedz

17. ~czarek
0

2016-07-01 14:09:07

takie hejty na TM, a to sieć nakręcająca nam gospodarke, normalnie! ;P ja od lat płacę im abonament, teraz mi to wreszcie ułatwili, bo mam prostsze faktury i nie naliczają zwyżek, takze nie ma co hejtować, niech sobie funkcjonuja na PL rynku, skoro ludzie chcą im oddawać hajs. ;p

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2016-07-01 12:30:17

15 jak nie znałeś innych sieci gdy wiązałeś sie z erą to będziesz mówił że era była lepsza. teraz w tmobile jest lepiej . ja testowałem erę 2004-6 i nie wyglądało to różowo. ale wczesniej miałem doświadczenia z plusa , orange.

Odpowiedz

15. ~ech
0

2016-07-01 12:19:39

jakie 20 lat? jak kilka lat temu jak robili rebranding to odcinali się grubą kreską od dobrze kojarzonej marki ERA i zmieszali ją z błotem, a teraz sobie przypisują jej sukcesy. co za tupet!

Odpowiedz

14. ~on
0

2016-07-01 11:24:41

20 lat istnienia ? Chyba nie w z Polsce .

Odpowiedz

13. ~LoL
0

2016-07-01 04:27:53

gdzie można zobaczyć całą liste?

Odpowiedz

12. ~pabloki
0

2016-06-30 23:55:30

a jednak portugALIA wygrała . t mobile ociera łzy 4 GB.

Odpowiedz

11. ~timbombajlełkę
2

2016-06-30 21:44:23

jak firma nie ma się czym chwalić, to chwali się takimi głupotami xdxdxd

Odpowiedz

10. ~pabloki
-3

2016-06-30 20:16:11

portugalia strzeli polsce 2 gole a polska ani jednego . z dzisiejszych GB nici.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2016-06-30 20:02:10

play co ma komunikować jak nie ma co. kilka dni temu komunikował ... przedłużenie promocji o 3? miesiace a tidal i testy usługi która nie wypaliła wczesniej .a nie bedzie jutro jakiejs promocji w plusie na doladowania ? znajomy dostał info sms że jak od 1.07 zasili konto za 10 zł to dostanie dodatkowe 4zł.

Odpowiedz

8. ~
-1

2016-06-30 19:56:59

Plus nie lubi się chwalić, niby wszyscy tutaj krytykują Plusa a oni co roki prezentują lepsze wyniki.

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2016-06-30 19:52:36

plus nie ma co komunikować bo jest zabetonowany, choć na betonie widać pęknięcia. patrzcie jaką oni maja ofertę na kartę dla nowych i stałych klientów. dla mnp oferta jest tańsza ale tylko 3 miesiące choć można przełuzyc zyskujac bonusy, tylko po co tak komplikowac . w abo opieraja sie na smartdom i dopóki to sie sprzedaje nie ma co komunikować a potencjał dalszej sprzedaży jest ogromny bo jeszzce nie wszyscy mają smrtdom.

Odpowiedz

6. ~
-1

2016-06-30 19:50:26

A Play ile płaci, pewnie najmniej.

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2016-06-30 19:43:33

a z reszta konkurencja też o nich pisze i to o tym ssamym.

Odpowiedz

4. LuiN
1

2016-06-30 19:42:42

@3, ola - to tylko efekt lepszej komunikacji ze strony T-Mobile. Zamiast 1-2 publikacji na tydzień, na blogu korporacyjnym pojawiają się wpisy niemal codziennie - podobnie jak w Orange i Play. Jeszcze niech Plus zacznie tak ładnie komunikować się z mediami i już zupełnie nie będziemy nudzić się w redakcji :)

Odpowiedz