DAJ CYNK

Samsung: 10 mln Galaxy S 4 w miesiąc

23.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4574

Ważne 3

3

Samsung poinformował, że model Galaxy S4 w pierwszym miesiącu sprzedaży pobił rekord swojego poprzednika i znalazł 10 mln nabywców na całym świecie.

Samsung poinformował, że model Galaxy S4 w pierwszym miesiącu sprzedaży pobił rekord swojego poprzednika i znalazł 10 mln nabywców na całym świecie.

Producent szacuje, że od chwili debiutu na rynku, co sekundę są kupowane cztery egzemplarze jego flagowego telefonu. Ma on także szansę pobić wszystkie poprzednie rekordy sprzedaży. Sprzedaż popularnego Galaxy SIII w 2012 roku osiągnęła wielkość 10 mln sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy GALAXY SII potrzebował pięciu miesięcy, a Galaxy S aż siedmiu.



Samsung Galaxy S 4 jest dostępny w ponad 110 krajach, a jego sprzedaż będzie stopniowo wdrażana do 155 państw we współpracy z 327 partnerami. Samsung planuje także wprowadzenie kolejnych wersji kolorystycznych. Oprócz dostępnych obecnie palet kolorów Black Mist i White Frost, jeszcze tego lata zostaną wprowadzone kolory Blue Arctic i Red Aurora, a następnie Purple Mirage i Brown Autumn.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9500 Galaxy S4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9505 Galaxy S4 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2013-05-26 08:52:46

Samsung i jego propaganda przypomina mi Gebelsa

Odpowiedz

25. Johny11
0

2013-05-24 16:20:16

Jak ma tego nie być 10 mln, jak teraz w każdym salonie S4 jest na pokazie? Gdzie nie wejść do salonu to na wystawie SGS4 do obejrzenia. Szczerze mówiąc, nie zachwycił mnie ten telefon. A bardziej zaszokowało mnie, że Sony Xperia Z, wystaczy, że przesunąłem ekran i się ścięła. hehe. Miałem dobry humor potem przez cały dzień.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-05-23 16:57:12

Wolę moja 808. Dla przeciętnego usera Lumnia 620 to wypas..

Odpowiedz

23. ~
0

2013-05-23 16:39:44

W komunikacie prasowym jest mowa o tzw. channel sales, co oznacza sprzedaż do kanałów dystrybucyjnych (operatorzy komórkowi, sieci handlowe, lokalni dystrybutorzy). Ile telefonów z tych 10 mln faktycznie znajdzie nabywców to już zupełnie inna para kaloszy, no ale można pozapychać kanały i pochwalić się tym, licząc na to, że napiszą o tym w sieci.

Odpowiedz

22. ~wlo
0

2013-05-23 16:16:14

@18 calm7: smartfona z zegarkiem to ja dostałem już na komunię w 1960 roku ;-)

Odpowiedz

21. Blank
1

2013-05-23 15:37:09

BTW, jeśli liczycie na ofertę LTE w Play za pół darmo to się przeliczycie. Ja liczę na uruchomienie usług przez P4 i T-Mobile tylko dlatego, że liczę na konkurencję na rynku, ale rewelacyjnych cen nie oczekuję, bo P4 nie jest już od sporego czasu innowacyjne

Odpowiedz

20. ~Nokia
0

2013-05-23 15:32:36

Nokia i Play rządzą i tyle w temacie. A że ludzi manipulują korporacje takie jak Samsung cyferkami sprzedanych sztuk to inna bajka.. lud głupi leci co mu pokażą powiedzą.

Odpowiedz

18. ~Calm7
0

2013-05-23 14:31:46

15). No, ale S5 to już chyba sobie wszyscy strzelimy? ;-D Wlo wreszcie będzie miał smartfona z zegarkiem ;-)

Odpowiedz

17. ~Nokia w sieci Play
0

2013-05-23 14:31:09

Tylko i wyłącznie Nokia na WP i tyle w temacie. Do tego nielimitowany internet w Play i jest git.

Odpowiedz

16. ~
0

2013-05-23 14:31:03

@15, ale i tak dziki tłum robi swoje... Głosuje na pewne partie polityczne, kupuje szajsungi za 2500 zł i robi masę innych głupot...

Odpowiedz

15. ~galtom
0

2013-05-23 14:26:58

Ja sie na S4 nie skusze. S3 mnie bardzo rozczarowal. Podbnie zreszta jak android. Samsung porownywal i S3 i S4 to 8 cudu swiata a tak naprawde funkcjonalnosc tego telefonu jest kiepska. System malo intuicyjny, wymaga wielu zabiegow i wiedzy by dzialac. Z obecnego telefonu (bez Andka na pokladzie) jestem duzo bardziej zadowolony.

Odpowiedz

14. ~t
1

2013-05-23 14:21:04

@10: choć raz coś mądrego powiedziałeś. Pogratulował. :-D

Odpowiedz

13. ~
1

2013-05-23 14:11:52

Jakość obudowy - żenada, jakość rozmów - żenada, bajery związane z kontrolą wzroku - zbędne, energochłonne. To nie jest telefon, tylko szpanofon w sam raz dla wiejskiego gimnazjalisty z dzianymi starymi :-).

Odpowiedz

12. ~
-1

2013-05-23 13:59:31

co kto woli .. Samsung pnie sie do gory i dawno zostawił Nokie w tyle..

Odpowiedz

11. wlo
2

2013-05-23 13:54:41

No nie popisaliście się panowie... tylko w mianowniku słowa gwiazdkujecie?

Odpowiedz