DAJ CYNK

InterContinental Shenzhen staje się pierwszym na świecie smart hotelem 5G. Projekt koordynuje Huawei

24.04.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4184

Ważne 1

0

Na mocy porozumienia InterContinental Shenzhen, Shenzhen Telecom oraz koncernu Huawei, klienci chińskiego hotelu będą mogli korzystać z sieci 5G typu end-to-end ze zintegrowanymi terminalami i aplikacjami w chmurze.

Roboty powitalne, terminale połączone z chmurą za pomocą 5G, gry w chmurze 5G oraz ergometry treningowe wykorzystujące wirtualną rzeczywistość - to tylko kilka z licznych udogodnień czekających na klientów hotelu InterContinental Shenzhen. Projekt zainaugurowano przez udostępnienie sieci 5G na jednym z pięter, w apartamentach prezydenckich oraz w lobby.

Zobacz: Huawei - 59 mln sprzedanych smartfonów i duży wzrost przychodów w I kwartale 2019 roku

Jak podkreśla Feng Wei, Zastępca Dyrektora Generalnego China Telecom Shenzhen Branch:

Wdrożenie w InterContinental Shenzhen to dla nas prestiżowy projekt. Duża liczba klientów VIP i ich wysokie oczekiwania, krótki czas na implementację oraz trudne warunki konstrukcyjne to czynniki stanowiące ogromne wyzwanie dla rozwoju sieci oraz jej eksploatacji i konserwacji. Dzięki wspólnym wysiłkom Huawei i Shenzhen Telecom pomyślnie zakończono wdrażanie sieci 5G na pierwszym piętrze i w apartamentach prezydenckich InterContinental Shenzhen. W przyszłości chcemy zapewnić kompletny zasięg sieci nowej generacji w całym hotelu i razem z Intercontinental Shenzhen i Huawei zbudować wzorcowy model biznesowy 5G dla wszystkich pięciogwiazdkowych obiektów na świecie.

Zobacz: Donald Trump chce sieci 5G. Ale strategia USA kończy się na atakowaniu Huaweia

Do pokrycia siecią 5G w hotelu InterContinental Shenzhen odpowiedzialny za wdrożenie operator Shenzhen Telecom wykorzystał rozwiązania Huawei. Goście mogą korzystać niej za pomocą terminali hotelowych lub kompatybilnych smartfonów. Chęć kontynuowania współpracy nad infrastrukturą ICT do budowy inteligentnych hoteli objętych siecią nowej generacji wyrazili przedstawiciele Huawei Wireless Solution.

Źródło tekstu: informacja prasowa

Komentarze
Zaloguj się