DAJ CYNK

Integrated Solutions osiągnął 201 mln zł przychodów w 2013 r.

03.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6

Ważne 0

1

Integrated Solutions, integrator ICT należący do Orange Polska, zakończył 2013 r. notując przychód w wysokości 201 mln zł, co stanowi 30% wzrost w porównaniu do roku 2012.

Integrated Solutions, integrator ICT należący do Orange Polska, zakończył 2013 r. notując przychód w wysokości 201 mln zł, co stanowi 30% wzrost w porównaniu do roku 2012.

W minionym roku IS systematycznie poszerzał ofertę usług w modelu Cloud. Uruchomiona została usługa DDoS Protection, zbudowana na pierwszej w Polsce platformie klasy operatorskiej do ochrony przed atakami DDoS. Platforma w połączeniu z usługą monitorowania w modelu 24/7/365 przez Orange Security Operation Center cieszyła bardzo dużym zainteresowaniem klientów, szczególnie z sektora finansowego i publicznego.

Oprócz znanego już rynkowi rozwiązania UCaaS (Unified Comunication as a Service), IS w 2013 roku wprowadził na rynek kolejne kompleksowe rozwiązania chmurowe: usługę IaaS (Infrastructure as a Service) na bazie technologii VMware, oraz BaaS (Backup as a Service) w oparciu o technologię EMC.

W 2013 r. Orange Polska kupiła na rzecz IS, firmę Datacom System wzmacniając tym samym pozycję Integrated Solutions i wspierając jej cel, jakim jest uplasowanie się w pierwszej trójce integratorów ICT.

Źródło tekstu: Integrated Solutions

Komentarze
Zaloguj się