DAJ CYNK

Alior Bank: Po klientach T-Mobile czas na Telekom Romania

20.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3229

Ważne 4

4

Alior Bank liczy na pozyskanie 800 tys. klientów Telekom Romania w piątym roku działalności. Jak poinformował PAP Michał Hucał, wiceprezes banku oferta komercyjna ruszy w Rumunii w I kwartale 2016 roku.

Alior Bank liczy na pozyskanie 800 tys. klientów Telekom Romania w piątym roku działalności. Jak poinformował PAP Michał Hucał, wiceprezes banku, oferta komercyjna ruszy w Rumunii w I kwartale 2016 roku.

Telekom Romania to rumuński operator należący do Deutsche Telekom. Alior Bank podpisał z nim pięcioletnią umowę na pośrednictwo w sprzedaży usług finansowych. Zasady współpracy i charakter oferty będą zbliżone do tych realizowanych od maja 2014 roku w Polsce we współpracy z T-Mobile.

Doświadczenie zdobyte w Polsce i poczynione inwestycje pozwolić mają na uzyskanie jeszcze większej dynamiki pozyskiwania klientów, niż na naszym rynku.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
10. ~pabloki
-1

2015-08-20 15:19:56

za karte nie płacicie jak zrobicie transakcje na iles tam.alior kupiło pzu , w końcu. a teraz alior gada o ekspansji do rumunii . przeciez oni tam wchodza dzięki t mobile.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-08-20 12:12:29

Tez ucieklem w czerwcu, nie zmaierzam placic za karte. SMART Bank jest the best mimo braku natychmiastowych przelewów, reszta jest za friko w tym wszystkie bankomaty w Polsce.

Odpowiedz

8. LuiN
0

2015-08-20 11:38:07

7, Tylko jeśli zmiany są na gorsze i nie wynikają z regulacji narzuconych odgórnie.

Odpowiedz

7. ~Do redakcji
0

2015-08-20 11:25:43

Dzisiaj t-mobile wprowadziło bez uprzedzenia nowy RŚUT. Czy w związku z tym można wypowiedzieć umowę bez płacenia kary?

Odpowiedz

6. Blank
-1

2015-08-20 11:24:02

@2,@4, to ciekawe. Ja jakoś konto mam i do mnie nikt nie dzwoni. Raz zadzwonili kiedyś z ofertą karty kredytowej, zażądałem sprawdzenia zgód marketingowych i ustawienia wszystkich na nie, jeśli jakakolwiek, niezgodnie z moim żądaniem jest zaznaczona inaczej niż na "nie" i nigdy więcej żadnego telefonu od nich nie dostałem.

Odpowiedz

5. Blank
0

2015-08-20 11:22:12

załóż konto, cegła gratis.

Odpowiedz

4. ~
0

2015-08-20 10:48:59

Dzwonili z synca co chwile by coś wcisnąć als odkąd zmieniłem numer na zagraniczny to już nie nękają mnie więcej :)

Odpowiedz

3. ~bolo
0

2015-08-20 10:45:12

konto tmobile całkiem niezłe choć z karty to akurat zrezygnowałem od czerwca z wiadomych powodów; dla 20 przelewów natychmiastowych warto mieć 2 rachunki

Odpowiedz

2. Hose
1

2015-08-20 10:42:49

Ja właśnie zamykam swój sync, kiedyś był ninja (można było trochę kasy zaoszczędzić przy zakupach internetowych) teraz jest nędza, nawet opłatę za kartę zrobili. I co chwila telefon z czymś do sprzedania, masakra jakaś.

Odpowiedz

1. Red_PL
1

2015-08-20 10:32:38

No żeby się czasem nie przeliczyli ;)

Odpowiedz