DAJ CYNK

624 tys. klientów nju mobile

28.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5212

Ważne 8

3

W ramach uzupełnienia wczorajszych wyników finansowych Orange, rzecznik firmy Wojciech Jabczyński podał dane dotyczące nju mobile.

W ramach uzupełnienia wczorajszych wyników finansowych Orange, rzecznik firmy Wojciech Jabczyński podał dane dotyczące nju mobile.

Jak poinformował na swoim blogu rzecznik Orange, na koniec II kwartału 2015 roku z ofert nju mobile korzystało 624 tys. użytkowników, z czego 212 tys. korzystało z oferty abonamentowej nju z rachunkiem.

Zobacz: Wyniki Orange po 2Q2015

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
43. ~
-1

2015-07-29 12:21:33

@31 ja mam w nju 45Mb/s, a zasięg Play to łaskawie pojawia się od około północy do około 7-8 rano, prędkość netu w Play litościwie pominę...

Odpowiedz

42. ~xxx
-2

2015-07-29 08:46:17

ludzie nie wiedza za bardzo co to jest ten nju. nie rozumieja tej oferty i przede wszystkim ta oferta nie jest proponowana w salonach.

Odpowiedz

41. ~
2

2015-07-29 07:39:06

40- bo jest gorzej skonfigurowana.

Odpowiedz

40. ~Marcin
-2

2015-07-29 07:33:03

Ale przecież Orange to najstarsza sieć w Polsce. Dlaczego jest gorsza od T-Mobile?

Odpowiedz

39. ~bb passport
-2

2015-07-29 00:46:17

No i jeszcze śmieszny tekst o " profesjonalnym badaniu sieci..." rozumiem ze chodzi tu o sieć pajeczą???

Odpowiedz

38. ~bb passport
-2

2015-07-29 00:43:02

Korzystam z oferty abonamentowej Nju odkąd się pojawiła i nigdy nie zdarzyło się żebym miał problemy z połączeniami, no chyba ze do fioletu, ale tylko z nimi więc zakładam ze to ich problem. Rozbawił mnie tekst o roamingu krajowym Nju w sieci Orange. Nikt nie ma wątpliwości co do wiedzy merytorycznej piszących takie bzdury?

Odpowiedz

37. ~
2

2015-07-28 23:46:41

@36no bo przecież sieć składa się tylko ze stacji i dosyłu... Pasmo może być to samo, ale co dalej to już odrębna sprawa obu operatorów. Mimo, że to samo pasmo, a MSC Orange rzadziej uruchamia HD Voice od T-mobile, mimo że warunki są spełnione. Przyczyną może być zbyt duża ilość klientów Orange na danej stacji, albo obciążony MSC. T-mobile daje gorsze warunki za wyższą cenę, ale dzięki temu sieć jest mało obciążona i łatwiej o HD Voice, lepszą jakość rozmów na starych kodekach czy prędkość na łączach międzynarodowych. Nie wspominam o przepuszczaniu ruchu Orange do Youtube przez Frankfurt. Orange mimo dobrych speedtestów do polskich serwerów zdycha na "międzynarodówce", gdzie T-mobile hula jak marzenie. Pingi to też odrębna sprawa dwóch operatorów, które gwarantują tą właściwą szybkość ładowania stron.

Odpowiedz

36. ~orgierd
-2

2015-07-28 23:30:16

@35.~Marcin - spokojnie, niektórzy mają alergię z wysypką jak są zalogowani do UMTS900 Orange czy LTE1800, jak tylko użyją karty T... to nagle mają HDVoice 5.1 DolbyDigital i 100Gb/s... szkoda tylko że te dwa pasma są współdzielone przez T i O ;)

Odpowiedz

35. ~Marcin
-2

2015-07-28 21:41:37

Ktoś tu napisał, że nju ma gorszą jakość niż Orange. Really? Przecież to ta sama sieć, jak to możliwe

Odpowiedz

34. ~
-2

2015-07-28 19:20:48

trochę mało abonamentów mają, jak na tak dobrą ofertę. Z drugiej strony w karcie można było mieć do niedawna prawie to samo co w abonamencie.Oferta a głównie mechanizm nju nie został do dzisiaj skopiowany więc mieli rację mówiąc podczas wprowadzenia nju, że trudno będzie konkurencji skopiować ich rozwiązania

Odpowiedz

33. ~
2

2015-07-28 18:22:18

@32i to jeszcze na waszej sieci mają lepszą jakość hahah :D Orange na własnej sieci daje gorszą jakość własnym klientom :D Ja mam na swoją obronę profesjonalne badania sieci, a ty? Swoje szczekanie? skończ wstydu oszczędź :-)

Odpowiedz

32. ~
-3

2015-07-28 18:20:16

@31 plej ma jakość - dowcip miesiąca, z którego kabaretu jesteś, z dno? ;D Nie kompromituj się pętaku, wasz flej MUSI kupować zasięg U NAS :)

Odpowiedz

31. ~
2

2015-07-28 18:12:33

@30trzeba umieć zbilansować oferta-jakość. Orange postawił na tanią ofertę. A potem zdziwienie, że prędkości 0,10Mb/s. Zapchana sieć, brak łączności i zrywane połączenia. W Play tego na szczęście nie ma. Play ma jakość, Orange zapchaną sieć. ;-)

Odpowiedz

2015-07-28 16:31:11

ja bym może i przeszedł do nju, gdyby nie 1. super nieintuicyjny portal orange 2. burdel w bazach danych orange 3. (najważniejsze) - możliwość zablokowania numeru wg widzimisię orange ... nie zaryzykuję

Odpowiedz

27. ~macc
-2

2015-07-28 15:46:04

a moze nju wprowadzi trzeci numer do konta za +9zł?

Odpowiedz