DAJ CYNK

100 tys. klientów Premium Mobile

orson_dzi

Prawo, finanse, statystyki

Pod koniec maja 2018 operator telefonii komórkowej Premium Mobile osiągnął w swojej bazie pułap 100 tysięcy kart SIM.Pod koniec maja 2018 operator telefonii komórkowej Premium Mobile osiągnął w swojej bazie pułap 100 tysięcy kart SIM.

Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tak krótkiego czasu zaufało nam już tak wielu Klientów. Klienci chcąc mieć tanią usługę tej samej jakości jaką oferują duzi operatorzy jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile. Naszym celem jest przekonać jeszcze więcej Polaków do korzystania na co dzień z naszej oferty. Tylko tyle i aż tyle - komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

W I kwartale 2018 roku Premium Mobile przyjął najwięcej kart SIM na polskim rynku, kończąc go z wynikiem 10 637 kart na plusie. Operator zostawił w tyle całą Wielką Czwórkę - Orange, Play, Plusa i T-Mobile. Jak informuje Premium Mobile, w kwietniu i maju udało się zachować pozycję lidera.

Zobacz: Polkomtel inwestuje w Premium Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Premium Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu