DAJ CYNK

Playstation 5: klienci zamawiają, kurierzy kradną. Na szczęście nie u nas.

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 29241

Playstation 5

Wyobraź sobie, że zamawiasz Playstation 5, czekasz z niecierpliwością, w końcu kurier zostawia Ci paczkę pod drzwiami. Otwierasz, a tam zamiast wymarzonej konsoli... woreczki z ryżem. Albo kocia karma.

W czwartek nastąpiła w Wielkiej Brytanii premiera konsoli Playstation 5, zaś lokalny oddział Amazon miał dostarczyć ją właśnie w tym dniu. I zamiast szczęśliwych klientów otrzymał potężną porcję skarg - zamówione konsole "wzięło i wcięło", choć wszystkie dokumenty oraz znaki na niebie i ziemi pokazywały, że zostały one przekazane kurierom z magazynów giganta. Stwierdzono co najmniej kilkadziesiąt takich incydentów, a zirytowani użytkownicy podzielili się swoim oburzeniem ze światem na Twitterze. Zamiast konsol mamy chiński odświeżacz powietrza, zabawkę Nerf, otrzymywano także kocie karmy i woreczki z ryżem oraz inne przedmioty, które z konsolami nie mają nic wspólnego. Dwa przykłady poniżej.

Zobacz: PlayStation 5 miało być jeszcze większe

Amazon zbadał sprawę i wystosował oficjalne przeprosiny, zaznaczając od razu, że problem dotyczy niewielkiej liczby użytkowników, zaś każdy oszukany powinien zgłosić się do działu obsługi klienta. Czy pieniądze za zamówienie zostaną zwrócone, czy raczej otrzyma się konsolę - tego nie napisano. Na portalu Eurogamer podano natomiast, że kilka osób już napisało w tej sprawie, ale nie doczekały się odpowiedzi. Jak będzie dalej? Zobaczymy.

Zobacz: PlayStation 5 - zaprezentowano listę gier na start

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Playstation

Źródło tekstu: Techspot

Przewiń w dół do następnego wpisu