DAJ CYNK

Biedronka wyprzedaje kultowy sprzęt. Ale jedno warto wiedzieć

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Biedronka wyprzedaje kultowy sprzęt. Ale jest coś, co musisz wiedzieć

Do internetowego sklepu Biedronka Home wrócił czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 5 i to w bardzo dobrej cenie.

Jakiś czas temu w sklepie Biedronka Home dostępna była dobra promocja, w ramach której dostępny był czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 5. Teraz oferta wróciła i ponownie można go kupić w bardzo dobrej cenie.

Kindle Paperwhite 5 w Biedronce

Aktualnie w sklepie internetowym Biedronka Home do kupienia jest czytnik e-booków Kindle Paperwhite 5 w cenie 689 zł. Szybkie spojrzenie do porównywarek cenowych wskazuje, że z polskich sklepów jest to w tym momencie najlepsza oferta. W większości czytnik e-booków kosztuje ponad 700, a czasami nawet 800 zł, więc promocja rzeczywiście jest niezła. Z drugiej strony należy zaznaczyć, że tyle samo zapłacicie na Amazonie, czyli u bezpośredniego producenta.

Kindle Paperwhite 5 w Biedronka Home

Amazon Kindle Paperwhite 5 to jeden z najpopularniejszych czytnik e-booków nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wyposażony jest w bardzo wygodny, podświetlany i 6,8-calowy ekran E-Ink o zagęszczeniu 300 ppi. Na książki producent przewidział 8 GB miejsca, co przekłada się na możliwość trzymania nawet kilku tysięcy tytułów. Urządzenie jest wodoodporne (IPX8). Obsługuje formaty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, EPUB, PRC natywnie oraz HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP poprzez konwersję.

Zobacz: Kasy samoobsługowe to bubel. Lepsze dopiero nadejdzie
Zobacz: Biedronka pozamiatała. Thermomix i Lidlomix mogą czuć się zagrożone

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shevchenko Andrey / Shutterstock.com