DAJ CYNK

Graj za darmo - Epic Games oraz.... iOS

Michał Świech

Rozrywka

King of Fighters i

Każdy czwartek to nowe bezpłatne gry w sklepie Epic Games. Ale to nie wszystko, tym razem darmową grę mobilną mogą zdobyć też posiadacze iPhone'ów.

Każdy czwartek to czas łowów w sklepie Epic Games, nie jest to jednak jedyne miejsce, w którym dzisiaj możemy zdobyć bezpłatne gry. Wystarczy, że chcemy zagrać w coś na telefonie. Tym razem nie chodzi jednak o Google Play, a co Apple App Store. Na telefon z systemem iOS możemy pobrać za darmo grę The King of Fighters-I 2012. Z okazji dwudziestolecia serii za darmo możemy zagrać w tę mobilną bijatykę stając naprzeciw wrogom sterowanym przez grę lub innym graczom. Do dyspozycji mamy 32 postacie i kilka różnych trybów gry. Możemy układać własne drużyny, walczyć na czas, bić rekordy...

Wróćmy jednak do Epic Games. Już od dzisiaj od godziny 17:00 przez cały tydzień za darmo będziemy mogli pobierać grę Hitman. Nie trzeba raczej zbyt wielu osobom przedstawiać idealnego płatnego zabójcy. W tej epizodycznej grze rodem z Danii będziemy walczyli nie tylko bronią palną, ale i mieczem czy... wybuchową piłką golfową.

Za darmo będzie też gra Shadowrun: Collection. W świecie będącym połączeniem cyberpunka i fantasy będziemy podróżować od slumsów do siedzib największych korporacji. Nie zapomnijmy o zdobyciu sojuszników. Shadowrun Collection zawiera Shadowrun Returns (podstawową wersję gry), Shadowrun Dragonfall — Director's Cut (podstawową wersję gry) i Shadowrun Hong Kong — Extended Edition (podstawową wersję gry).

 

Zobacz: Nie tylko Epic Games: darmowe gry na Steamie i GOG
Zobacz: Będzie więcej jRPG na Steamie, wszystko przez sukces Persony 4

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu