DAJ CYNK

Nie tylko Epic Games: darmowe gry na Steamie i GOG

Michał Świech

Rozrywka

Magrunner Dark Pulse

Z bezpłatnych gier najbardziej znany jest sklep Epic Games, nie jest to jednak jedyne miejsce, gdzie gracze mogą upolować darmowe tytuły. Tym razem swoje oferty mają też Steam oraz GOG.

O ile Epic Games chwali się zawsze bezpłatnymi grami (teraz są to Enter the Gungeon i God's Trigger), to wcale tak oczywiste nie są gry dostępne na Steamie. Aż do 27 sierpnia do godziny 19:00 za darmo dostępna jest gra Magrunner: Dark Pulse. Normalnie tytuł kosztuje 40 złotych. W tej rozgrywce czeka nas wiele przestrzennych łamigłówek. Żeby nie było tak łatwo, jednocześnie na nasze życie dybać będą potwory znane z twórczości Lovecrafta.

Bezpłatne gry można też zdobyć w sklepie GOG. Do jutra (26 sierpnia) do godziny 15:00 dostępna jest gra Serious Sam: The First Encounter. Teleportujemy się do starożytnego Egiptu i własnoręcznie wystrzelamy z kosmicznych łbów wszelkie myśli o zniszczeniu ziemi. Jednocześnie grze towarzyszy obniżka na niektóre gry w ramach Harvest Sale. Potrwa ona do 31 sierpnia.

Za darmo można też odebrać grę Slain: Back from Hell, Żeby móc to zrobić trzeba jednak najpierw dopisać się do listy mejlingowej wydawcy gry. Można to zrobić tutaj. Codziennie o godzinie 17:00 będą wysyłane klucze do przypisania gry. Będą one jednak aktywne dwa tygodnie, więc nie mamy nieograniczonego czasu. W grze postaramy się wybawić sześć światów od potwornych władców. Wszystko to przy użyciu naszego miecza i w otoczeniu pikselowej grafiki.

Zobacz: Nintendo Switch Pro 4K już w 2021
Zobacz: W styczniu Gintama The Final na podstawie końcówki mangi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu