DAJ CYNK

Adobe Photoshop dla iPadów już dostępny. I nie oferuje tylu opcji co wersja na komputery

orson_dzi

Rozrywka

Photoshop dla iPada

Już ponad rok minął od pierwszych zapowiedzi programu Adobe Photoshop dla iPadów. Aplikacja jest już dostępna. Kosztuje sporo, a oferuje mniej opcji niż komputerowy odpowiednik. Choć nie tak miało to wyglądać.

Photoshop dla iPadów był zapowiadany jako aplikacja, która przeniesienie wszystkie możliwości dostępne w aplikacji komputerowej do mobilnego tabletu. Program miał być stworzony od nowa i oferować w pełnie intuicyjną, dotykową obsługę. I po części jest to prawda.

Zobacz: Pełna wersja Adobe Photoshopa na iPadzie? Premiera planowana jest na październik 2018 roku

Mobilny Photoshop dla iPadów faktycznie oferuje prosty i wygodny interfejs. Jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że nie przeszkadza nawet brak polskiej wersji językowej. Niestety co do oferowanych możliwości, to potwierdziły się krytyczne opinie testerów aplikacji sprzed kilku miesięcy, Zapowiedzi o przeniesieniu pełni możliwości komputerowego Photoshopa pozostały tylko w sferze zapowiedzi. Zdaniem Apple'a to zamierzony efekt, bo podobno klienci nie chcą i nie potrzebują mieć dostępu do wszystkich opcji programu. Adobe zapowiada jednak dalsze prace nad aplikacją i dodawanie do niej nowych funkcji.

Zobacz: Już 260 amerykańskich firm chce współpracować z Huaweiem. Trump ma na to pozwolić

Photoshop dla iPadów i tylko dla iPadów kosztuje 47,99 zł miesięcznie. Subskrypcja pełnej, komputerowej wersji programu nie obejmuje abonamentu dla iPadów. Ten należy opłacić osobno. Aplikacja jest kompatybilna z następującymi wariantami tabletu:

  •     iPad Pro,
  •     iPad Pro 12.9 i 2. generacji
  •     iPad Pro 10,5,
  •     iPad Pro 9,7,
  •     iPad 5. generacji,
  •     iPad Mini 4,
  •     iPad Air 2.

Zobacz: Samsung Galaxy S11 otrzyma aparat 108 Mpix drugiej generacji
Zobacz: Plus - trzy miesiące z Tidalem, HBO i Ligą Mistrzów za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: thenextweb; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu