DAJ CYNK

CD Projekt RED uczy się na błędach. Wiedźmin 3 opóźniony

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

CD Projekt RED uczy się na błędach. Wiedźmin 3 opóźniony

Aktualnie CD Projekt RED ma na głowie kilka projektów. Jednym z nich jest Wiedźmin 3 w wersji na next-geny. Ten został opóźniony, więc jeszcze na niego poczekamy.

CD Projekt RED pracuje aktualnie nad kilkoma projektami. Z jednej strony cały czas trwają prace nad Cyberpunk 2077, w tym nad dodatkami do gry. Z drugiej strony polskie studio tworzy już nową sagę Wiedźmin, która potocznie określana jest mianem Wiedźmina 4. No i z trzeciej strony mamy Wiedźmina 3 na next-geny. Ten ostatni zostaje opóźniony.

Wiedźmin 3 na next-geny zostaje opóźniony

CD Projekt RED poinformował, że Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna, czyli wersja next-genowa na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zostaje opóźniona. Co gorsze, nowa data premiery nie jest znana. Redzi powiedzieli jedynie, że gra wyjdzie, jak będzie gotowa. Wiemy natomiast, że firma na pewno nie dotrzyma wcześniejszego terminu na drugi kwartał 2022 roku.

To jednocześnie zła i dobra wiadomość. Zła, bo na ulepszonego Wiedźmina 3 będziemy musieli jeszcze poczekać i to prawdopodobnie kilka miesięcy. Dobra, bo CD Projekt RED najwyraźniej uczy się na błędach i nie chce wydawać gry, która nie jest w 100% gotowa. Powtórka z Cyberpunk 2077 w żadnym wypadku nie wchodzi w grę. Takiej wpadki gracze drugi raz by nie wybaczyli.

Zobacz: Pad z PlayStation 5 z oficjalną obsługą na PC? Jest na to szansa
Zobacz: Uragun: w tej grze wcielisz się w mecha. Shooter polskiego studia na Steamie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Miguel Lagoa / Shutterstock.com

Źródło tekstu: CD Projekt RED