DAJ CYNK

Nadchodzi Cyberpunk 2077: Samurai Edition. Mnóstwo zmian i dodatków

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Nadchodzi Cyberpunk 2077: Samurai Edition. Mnóstwo zmian i dodatków

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom CD Projekt RED szykuje Cyberpunk 2077: Samurai Edition. To nowa, ulepszona wersja gry z dodatkami.

Od kilku miesięcy rozwój Cyberpunk 2077 stoi w miejscu, a przynajmniej z perspektywy graczy, bo nie ulega wątpliwości, że w CD Projekt RED praca wre. Od dawna nie otrzymaliśmy żadnej, dużej aktualizacji. Ale to może się wkrótce zmienić.

Cyberpunk 2077: Samurai Edition

Na 4chanie oraz Reddicie pojawiły się ciekawe plotki na temat gry CD Projekt RED. Polskie studio ma pracować nad nową wersją o nazwie Cyberpunk 2077: Samurai Edition. Oficjalnie produkcja ma zostać zaprezentowana w trakcie specjalnej transmisji na żywo, która zaplanowana jest na przyszły miesiąc.

Jednak już teraz plotki zdradzają, czym ma być Cyberpunk 2077: Samurai Edition. To nowa, ulepszona wersja gry, w której wprowadzonych zostanie wiele zmian i usprawnień. Ma to być pewnego rodzaju miękki restart dla ponad już rocznego tytułu.

Najważniejszą częścią ma być nowych patch. Ten wzbogaci grę między innymi o nowe rzeczy do robienia w Night City, w tym barberów czy też garaż na nasze pojazdy. Doczekamy się też usprawnionego SI, zmienionego systemu lootu czy też możliwość dostosowywania własnego mieszkania. Nie zabraknie także nowych broni, misji oraz trybu Nowa Gra+.

Oprócz tego w lutym zaprezentowany ma być pierwszy duży dodatek do gry. Akcja ma się dziać w rejonie Pacifica, gdzie będzie toczyła się walka między dwoma nowymi gangami — Bozos oraz Slaughterhouse. Dodatek pod względem eksploracji ma przypominać serię S.T.A.L.K.E.R. Od jego przyjęcia ma zależeć przyszłość drugiego rozszerzenia, które jest we wczesnej fazie planowania.

[AKTUALIZACJA]

Radek Grabowski z CD Projekt RED na Twitterze napisał, że te doniesienia nie składają się w całość. Tym samym zaprzeczył powyższym doniesieniom, chociaż trudno nie zauważyć, że nie jest to stanowcze określenia, które całkowicie odrzuca istnienie Samurai Edition.

Zobacz: Za darmo rozdają rewelacyjne gry! Jest tylko jeden warunek
Zobacz: W co będziemy grać w 2022? Najbardziej wyczekiwane gry

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: CD Projekt RED

Źródło tekstu: KitGuru, Reddit