DAJ CYNK

Co kupić na prezent? Świąteczny poradnik zakupowy TELEPOLIS.PL

Dodane przez: Redakcja

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 56026

Pomysły na prezent tani dobry

Podobnie jak w minionych latach, przygotowaliśmy dla Was świąteczny poradnik zakupowy. Jesteśmy portalem poświęcony technologiom, więc nasza redakcja skupiła się przede wszystkim na elektronice użytkowej.

Podobnie jak w latach ubiegłych, przed redakcją TELEPOLIS.PL stanęło trudne zadanie zebrania w jednym miejscu produktów, które mogą stanowić dobry prezent pod choinkę. Każdy z nas wybrał to, co sam by kupił lub polecił znajomym. Chociaż trzymaliśmy się sprzętu elektronicznego związanego z telekomunikacją, to jednak nie ograniczyliśmy się tylko do niego. Wśród naszych propozycji jest na przykład plecak - nie ma w nim żadnej ukrytej elektronicznej inteligencji.

Produkty polecane na prezenty świąteczne podzieliliśmy na kilka grup, gdzie kryterium podziału była najniższa cena, jaką musimy zapłacić. Ceny braliśmy z serwisu Ceneo, priorytetowo traktując duże i solidne sklepy lub sieci handlowe, ale jednak nie ograniczaliśmy się tylko do nich. Staraliśmy się też na każdej podstronie ułożyć wszystko zgodnie ze wzrostem ceny - na ogół się to nam udało.

Jeśli Waszym zdaniem należałoby uzupełnić nasze zestawienie o jakąś dodatkową pozycję, koniecznie dajcie znać w komentarzu. Niezależnie od tego poradnika, przygotowujemy dla Was też grudniowe zestawienie najlepszych telefonów, które wkrótce opublikujemy.

Życzymy miłej lektury i owocnych zakupów!

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu