DAJ CYNK

UPC Biznes dostarczy łącze 10 Gb/s na 26. Pol’and’Rock Festival

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5885

UPC Biznes dostarczy łącze 10 Gb/s na 26. Pol’and’Rock Festival UPC Biznes, dostawca rozwiązań cyfrowych dla firm i instytucji, rozpoczął współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i został partnerem technologicznym 26. Pol’and’Rock Festival. Po raz pierwszy w historii festiwal przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata i odbędzie się w 100% online.

By mimo wyzwań związanych z pandemią uczestnicy festiwalu mogli ponownie być razem, chociaż na odległość i wspólnie cieszyć się najlepszą muzyką, UPC Biznes dostarczy pakiet specjalnie skonfigurowanych usług, a także pełne zaplecze techniczne i potrzebną infrastrukturę, które pozwolą na realizację tego wydarzenia w cyfrowym świecie. Zakładana ciągłość transmisji – 70 godzin bez przerwy, sprawia, że będzie to pierwsze tak długie wydarzenie online realizowane w Europie.

UPC Biznes dostarczy łącze główne z gwarantowaną, symetryczną prędkością 10 Gb/s, by zapewnić odpowiednią jakość obrazu i dźwięku dla setek tysięcy odbiorców we wszystkich kanałach, które będą nadawały wydarzenie ze studia: YouTube, Facebook, Twitch, Onet.pl czy Player.pl.

Zobacz: Nowe smartfony Samsunga w ofercie mobilnej UPC Polska

Dodatkowo przygotowane zostanie rozwiązanie backup’owe 1:1, a także unikatowy w obszarze usług dla biznesu poziom dostępności usługi SLA (Service Level Agreement) – 100%. Oznacza to, że UPC Biznes gwarantuje, że usługi w czasie wydarzenia będą działały bez przerwy, a czas reakcji na ewentualną awarię nie będzie dłuższy niż 300 sekund. 

Zobacz: UPC: większy pakiet danych w usługach mobilnych do końca roku

Operator zapewni także obronę przed atakami hakerskimi poprzez dedykowaną konfigurację systemu ANTY DDOS oraz gotowe do działań w czasie rzeczywistym techniczne wsparcie obecne na miejscu wydarzenia. Wszystko po to, by zadbać o niezakłóconą transmisję i jak najwyższy poziom pozytywnych emocji u wszystkich uczestników.

Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) odbędzie się w terminie 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku, przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata - festiwalu online.

Zobacz: Work & Fun – nowa oferta w UPC Biznes
Zobacz: UPC Biznes: Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC Biznes

Przewiń w dół do następnego wpisu