DAJ CYNK

UPC Biznes: Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3370

PC Biznes Microsoft 365 Business Basic 6 miesięcy 0 zł

Klienci biznesowi UPC Polska mogą uzyskać 6 miesięcy darmowej licencji na pakiet Microsoft 365 Business Basic przy 12-miesięcznym zobowiązaniu. Oprogramowanie powinno się przydać przy pracy zdalnej.

Pakiet Microsoft 365 Business Basic to zestaw narzędzi dostępnych na dowolnym urządzeniu, pozwalających na swobodną pracę nie tylko w biurze, lecz również z każdego innego miejsca. Oferowane oprogramowanie to między innymi możliwość pracy na dokumentach tekstowych Word, arkuszach kalkulacyjnych Excel i prezentacjach PowerPoint w wersjach online, czyli bez konieczności instalowania oprogramowania. Dzięki temu nawet 300 użytkowników może jednocześnie pracować na jednej, aktualnej wersji pliku.

Zobacz: Żegnamy Office 365. Microsoft 365 będzie dostępny dla wszystkich
Zobacz: Microsoft 365 leczy szaleństwo. Będą ograniczenia „Odpowiedz wszystkim”

Pakiet Microsoft 365 Business Basic to również możliwość wygodnego zarządzania i udostępniania plików w chmurze, dzięki przestrzeni dyskowej o pojemności 1 TB w usłudze OneDrive dla Firm. Do dyspozycji klienta jest również profesjonalna skrzynka pocztowa klasy biznes w usłudze Microsoft Exchange z pamięcią 50 GB.

Podczas pracy zdalnej warto zadbać o stały kontakt z pracownikami i klientami. Rozwiązanie Microsoft Teams pozwala na organizację konferencji audio, wideo czy prezentacje online w ramach zespołu i poza nim, na kontakt z rodziną i znajomymi oraz dzieci z nauczycielami czy kolegami. Dodatkowo, dzięki usłudze SharePoint, łatwo dzielić się informacjami, wiedzą i procesami.

Klienci UPC Biznes już teraz mogą skorzystać ze wszystkich powyższych rozwiązań w ramach pakietu Microsoft 365 Business Basic bez dodatkowych opłat przez 6 miesięcy. Po upływie tego okresu opłata wyniesie 16 zł netto miesięcznie przez kolejne 6 miesięcy.

Szczegóły oferty dostępne są pod tym adresem.

Zobacz: UPC: większy pakiet danych w usługach mobilnych do końca roku
Zobacz: Wyniki UPC za 1Q2020: 100 tys. nowych subskrypcji przez rok

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu