DAJ CYNK

T-Mobile: stwórz życzenia, wygraj hulajnogę Xiaomi

Marian Szutiak

Wydarzenia

T-Mobile życzenia TikTok hulajnoga Xiaomi

T-Mobile ruszył ze specjalnym wyzwaniem #TMobileGIFT. Polega ono na stworzeniu na TikToku autorskiej, mobilnej kartki świątecznej i wysłaniu jej do najbliższych osób. Przy okazji można wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać elektryczną hulajnogę Xiaomi.

Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, ale również czas życzeń. W tym szczególnym czasie chcemy być jeszcze bliżej ważnych dla nas osób i wspólnie cieszyć się grudniową atmosferą. Właśnie dlatego powstał #TMobileGIFT, czyli specjalny, świąteczny efekt na TikToku, dzięki któremu można stworzyć autorską, mobilną kartkę ze spersonalizowanymi życzeniami.

Zobacz: T-Mobile ma świąteczny bonus dla firm
Zobacz: T-Mobile: Bądźmy bliżej w te święta

W zależności od wybranego tekstu będzie zmieniał się jej wygląd oraz dostępne ozdoby – pojawią się więc świąteczne atrybuty, takie jak bombki, łańcuchy, a nawet sernik. Niezmienne pozostanie jednak to, że cały czas widoczna będzie postać autora. Wystarczy więc kilka sekund, uśmiech i proste gesty, a taka wyjątkowa kartka z życzeniami z pewnością wzbudzi radość w sercu obdarowanej nią osoby.

Stwórz życzenia, wygraj hulajnogę

T-Mobile zaprasza do dzielenia się nielimitowaną radością i przesyłania spersonalizowanych życzeń, ale też pozwala wziąć udział w konkursie. Użytkownicy TikToka mogą zdobyć jedną z 20 hulajnóg Xiaomi Mi Electric Scooter Essential. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych kartek oznaczonych hasztagiem #TMobileGIFT. Zabawa trwa od 1 do 31 grudnia 2021 roku. Opublikowane już życzenia można obejrzeć pod tym adresem.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Zobacz: Orange daje ogromną paczkę gigabajtów. Nie ma szans, by tyle zużyć
Zobacz: UPC na święta: Viaplay za darmo dla obecnych klientów oraz inne prezenty

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile, Xiaomi

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu