DAJ CYNK

Orange daje ogromną paczkę gigabajtów. Nie ma szans, by tyle zużyć

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange daje ogromną paczkę gigabajtów

Orange rozwiązuje worek ze świątecznymi prezentami i wyciąga z niego kolejne bonusy. Na klientów czeka między innymi ogromna paczka internetu. 

Orange już wcześniej wprowadził kilka promocji z okazji zbliżających się świąt, jednak to nie koniec ciekawych okazji. Dziś operator ogłosił promocje: mikołajkową i gwiazdkowe.

Bez limitu i 7 GB na mikołajki

Pierwszy mikołajkowy prezent jest przeznaczony dla użytkowników Orange na kartę. Usługa Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni jest teraz dostępna zupełnie za darmo. 

Jak ją aktywować? Wystarczy wysłać SMS o treści MIKOLAJKI pod bezpłatny numer 364. Włączenie usługi możliwe jest do końca 6 grudnia 2021, a prezent zachowuje ważność przez 7 dni od dnia aktywacji. 

Z promocji mogą skorzystać również klienci, którzy mają aktywną usługę Bez limitu. Do ich obecnego pakietu zostanie dodane 7 GB i ważność usługi przedłuży się o 7 dni. 

Odbierz 300 GB w prezencie Orange

To jeszcze nie koniec niespodzianek w Orange. Specjalnie dla klientów indywidualnych, którzy mają ofertę na abonament, pomarańczowy operator przygotował gwiazdkowy bonus w postaci 300 GB do odebrania wyłącznie w aplikacji Mój Orange. Z tej ogromnej paczki można korzystać w kraju, przez 30 dni

Aby odebrać bonus 300 GB, należy zalogować się adresem e-mail i hasłem do aplikacji Mój Orange, następnie wejść w zakładkę „Dla Ciebie”, kliknąć w baner z promocją oraz wskazać numer, na którym ma być dostępny bonus.

Orange daje ogromną paczkę gigabajtów

Dodatkowe gigabajty można aktywować w aplikacji od 1 grudnia 2021 r. aż do 3 stycznia 2022 r., wyłącznie na jeden numer na koncie.

Odkodowane kanały TV

Orange przygotowało też bonus w ofercie telewizyjnej. Przez ponad miesiąc można oglądać ulubione programy na odkodowanych kanałach m.in. Polsat Rodzina, Cbeebies, Teletoon+ czy Animal Planet. 

Oferta skierowana jest do klientów, którzy mają pakiet Orange Love Standard lub Internet z telewizją. Odkodowanie wybranych kanałów nastąpi automatycznie w terminie od 1 grudnia do 10 stycznia 2022 r. Więcej informacji będzie można znaleźć na kanale numer 60 na dekoderze.

Zobacz: Orange: trzy usługi za darmo na dwa miesiące. W abonamencie i na kartę
Zobacz: Orange Flex: kup smartfon i odbierz dodatkowe 300 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Polska

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu