DAJ CYNK

Samsung potwierdza lipcową premierę Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Marian Szutiak

Wydarzenia

Samsung potwierdza lipcową premierę Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Samsung potwierdził, że następne 27. wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się w ostatni tydzień lipca w koreańskim Seulu.

W ubiegłym tygodniu Lee Young-hee, prezes Globalnego Centrum Marketingowego Samsung DX potwierdził, że następne wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked odbędzie się w Seulu w Korei Południowej. Young-hee nie ujawnił miejsca wydarzenia, ale dzisiaj koreański producent wysłał notatkę prasową do mediów, w której potwierdził, że 27. Galaxy Unpacked odbędzie się w Seulu w COEX w Samseong-dong, Gangnam, ponieważ ta wyjątkowa lokalizacja oferuje światu możliwość doświadczenia urzekającej mieszanki przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, która definiuje Seul.

Od czasu pierwszego Unpacked w 2010 roku w Las Vegas firma Samsung organizuje globalne wydarzenie w kluczowych miastach na całym świecie, w tym w Barcelonie, Berlinie, Londynie czy Nowym Jorku. Kolejne wydarzenie z cyklu, który odbędzie się w Seulu, to początek zmian w Unpacked dla składanych urządzeń, w kierunku skupienia się na różnych wiodących miastach kulturalnych na całym świecie, które ściśle pasują do wyznaczonego tematu każdego wydarzenia.

Samsung twierdzi, że Seul został wybrany ze względu na jego rolę w wpływaniu na globalne trendy dzięki dynamicznej kulturze i innowacyjności, a także odzwierciedla silne zaufanie Samsunga do składanych urządzeń.

Co zobaczymy na 27. Samsung Galaxy Unpacked?

 Samsung nie ujawnił, jakie urządzenia zostaną pokazane podczas 27. wydarzenia z cyklu Galaxy Unpacked. Producent potwierdził tylko, że premierę będą wtedy miały jego nowe składane smartfony. Oczekuje się, ze będą to modele Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5. Powinny im towarzyszyć zegarki z serii Galaxy Watch6, tablety Galaxy Tab S9 oraz nowe bezprzewodowe słuchawki z rodziny Galaxy Buds.

Wydarzenie, o którym mowa powyżej, ma się odbyć w ostatnim tygodniu lipca 2023 roku. Dokładna data zostanie ujawniona wkrótce, na oficjalnym zaproszeniu na wydarzenie. Pojawiające się wcześniej plotki sugerowały, że będzie to 26 lipca.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch6 Classic, czyli wielki powrót obrotowej ramki
Zobacz: Samsung Galaxy Z Fold5 z ważną zmianą. Są zdjęcia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Samsung, fonearena