DAJ CYNK

Rozbudowa funkcjonalności e-boku w Plusie

15.09.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 819

Ważne 0

0

Od dziś w internetowym biurze obsługi abonenci sieci Plus GSM mogą otrzymać bardziej dokładną informację o saldzie na koncie abonenckim.

Od dziś w internetowym biurze obsługi abonenci sieci Plus GSM mogą otrzymać bardziej dokładną informację o saldzie na koncie abonenckim.

Do tej pory jedyną informacją dla użytkownika była pozycja dotycząca przekroczenia zawartego w abonamencie pakietu minut bądź kwotowego. Od dziś informacja ta zawiera dodatkowo stan wykorzystania aktywnych pakietów - kwotowych, minutowych i innych, np. SMS-ów czy transmisji danych.

Po zalogowaniu się po adresem www.ebok.pl należy wybrać zakładkę Telefon, a później Dostępność pakietów.

Wkrótce rozszerzona zostanie w podobny sposób informacja zawarta pod numerem 2580 - jeszcze przed 15 października, czyli wprowadzeniem za niego odpłatności.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~żabcia
0

2004-09-22 17:36:00

Chopaki poradźcie, bo sama nie wiem. Mam Akcję 60 + bonusy: 15 min.+ 50 sms-ów, a też darmo przekierowania na n-ry Plusa, co dla mnie ważne jak jestem u mamy na wsi, bo tam zasięg marny i z anteny kierunkowej korzysta. Mam tez 2 fon z Czasami 10 + bonus 30 min.

Odpowiedz

23. ~Rafal
0

2004-09-22 00:20:00

Żabcia jak stara taryfe masz i co to za bonusy? Ja uzywam Plus 100 i mam 80 minut (50 w abo + 30 za staż). Z tego co pamietam w kazdym przypadku poza najtanszą Czasami 10 opłacało się zmienić na nową taryfę bez względu na bonusy. BTW: Plus Tobie też jest w nowych taryfach, a dodatkowo minuty przechodzą ci na 3-mce. A więc nie zwlekaj kobito

Odpowiedz

22. ~ksad
0

2004-09-18 22:15:00

Do żabci: Żabuniu, przejdź na nowe taryfy, a na pewno zachowasz wszystkie przywileje (jeśli rzeczywiście jesteś w cieci "od początku")...

Odpowiedz

21. ~Bartol
0

2004-09-16 21:07:00

Zabcia, mozesz spokojnie przejsc na nowe taryfy (Plus, no w miare nowe). Bonusy w postaci PlusTobie zostaja.

Odpowiedz

20. ~żabcia
0

2004-09-16 19:27:00

problem w tym, że w starych taryfach to nie działa,a przejście na nowe mi się nie opłaca, bo mam lojalkę(i bonusy) za bycie w sieci od początku

Odpowiedz

19. ~SirM
0

2004-09-16 17:46:00

jakies dziwne rzeczy piszesz.. masz w ogole plusa? bo mi ebok pokazuje zarowno pozostala wartosc pakietu kwotowego (taryfy Efekt) jak i pozostale minuty i SMSy wliczone a abo (taryfy Plus). Po przekroczeniu zarowno pakietow jak i dodatkow wliczonych w abo, jst informacja o kwocie przekroczenia ... wiec w czym problem?

Odpowiedz

18. ~żabcia
0

2004-09-16 16:44:00

WitekT:w efekcie za abo kupujesz pakiet kwotowy, który zużywasz na co chcesz, a w taryfach prywatnych masz bezpłatne min. i sms wliczone w abo

Odpowiedz

17. ~WitekT
0

2004-09-16 16:32:00

żabcia: nie masz racji. mam taryfe efekt, pokazuje mi jasno ile wykorzystałem już swojego limitu.

Odpowiedz

16. ~żabcia
0

2004-09-16 16:26:00

Dla mnie funcjonalność to połączenie info wykorzystania minut i sms-ów zawartych w abo (jak w Idei)+ zużycie pakietów.Bartol-zużycia w ramach abo nie ma, tylko jest info o przekroczeniu zużycia z abo i dokładne zużycie z pakietów.

Odpowiedz

15. ~Robert
0

2004-09-16 14:10:00

Bartol - nie mam plusa :) Mam dostęp do idea24on-line oraz i-boa w erze :)

Odpowiedz

14. ~Bartol
0

2004-09-16 13:55:00

Robert, wejdz do eboka i sam zobacz.

Odpowiedz

13. ~Robert
0

2004-09-16 13:32:00

Bartol - to w takim razie "żabcia" zrobiła tylko zamieszanie :) Jeśli jest taka funkcjonalność, jak piszesz - to git! w idei dostępne jest tylko info o wykorzystanych minutach z obecnego miesiąca i ilości minut z poprzedniego ms. Gdy się skończą - nie ma informacji o wykorzystanych minutach ponad to, co wykorzystaliśmy z bezpłatnych minut.

Odpowiedz

12. ~Bartol
0

2004-09-16 12:57:00

Robert, przeciez dokladnie to mozesz sprawdzic w eboku. I to nie tylko to czy juz zuzyles wliczone minuty i smsy, ale rowniez to ile Ci jeszcze zostalo. Czegos jeszcze brakuje? A jak wszystko zulyles, to system informuje ile bedziesz musial doplacic do abonamentu.

Odpowiedz

11. ~Robert
0

2004-09-16 12:26:00

Po prawie dwóch latach umiem już mniej więcej przewidzieć swój rachunek, ale niestety co jakiś czas jest wpadka i przekrocze założony budżet ;( Ale nie można mieć wszystkiego, po to chyba wymyślili pre-paidy, aby było wiadomo, ile wydzwoniliśmy od doładowania.

Odpowiedz