DAJ CYNK

Orange współorganizuje turniej Fortnite, a mistrzom obiecuje wysokie nagrody

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7895

Ruszają zapisy na Orange Community Cup, czyli turniej dla graczy w Fortnite, który współorganizuje Orange Polska. Dla najlepszych pula nagród w wysokości 27 tys. zł, w tym 4,5 tys. zł. za pierwsze miejsce.

Zobacz: Orange branduje smartfony Huawei? Sprawdziliśmy to
Zobacz: Kawasaki w ofercie Orange i tańszy iPhone XS w wersji 512 GB

Finał Orange Community Cup w Fortnite odbędzie się w warszawskim salonie Orange, w którym zmierzy się 10 najlepszych graczy. Rywalizację będzie można też oglądać na żywo w salonach Orange Polska w 5 miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Zobacz: Apex Legends na Androida i iOS? Twórcy gry mają ambitne plany. Pozycja Fortnite jest zagrożona
Zobacz: Fortnite działa w 60 klatkach na sekundę na nowych urządznieach Apple

Na graczy czekać będą dodatkowe atrakcje, a także możliwość spotkania się ze znanymi twórcami i streamerami ze sceny Fortnite m.in. z Pago i Lothar, którzy skomentują finałową rywalizację.

– Poprzez Orange Community Cup w Fortnite chcemy wesprzeć rozgrywki gamingowe, do których niezbędny jest szybki, niezawodny internet – mówi Paweł Patkowski, dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej w Orange Polska. – Pokażemy graczom, że najlepszym dla nich rozwiązaniem jest światłowód z prędkością do 1 Gb/s  i bez zrywania transmisji.

Fortnite to gra akcji free-to-play, która cieszy się ogromną popularnością milionów graczy na świecie. Została wyprodukowana dwa lata temu przez Epic Games i należy gatunku battle royale, w którym uczestnicy grają na specjalnej mapie z uzbrojeniem i przedmiotami pomocnymi w przetrwaniu.

Zobacz: Fortnite i PUGB w jednym? Xiaomi pracuje nad mobilną grą Survival Game z trybem Battle Royale
Zobacz: Samsung zaprasza na Fortnite Challenge w warszawskim centrum handlowym Arkadia

Już dziś na stronie www.orange-cup.pl powinien zostać umieszczony  formularz rejestracyjny i szczegółowy regulamin. Zapisy potrwają od 5 do 18 sierpnia. Pierwsze, otwarte eliminacje odbędą się 24 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu