DAJ CYNK

Fortnite i PUGB w jednym? Xiaomi pracuje nad mobilną grą Survival Game z trybem Battle Royale

26.10.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2716

Ważne 0

0

Podobno żadna gra nie może dzisiaj być się bez trybu Battle Royale. To działa na podobnej zasadzie jak ekran z wcięciem w smartfonie. Xiaomi tworzy własną tego typu grę, która ma być klonem Fortnite'a i PUGB-a. Czy to się uda?

Zrzuty ekranu z gry pojawiły się na oficjalnym forum Xiaomi. Gra będzie się nazywać - Survival Game i trwają zapisy na beta testy . W opisie gry możemy przeczytać, że to strzelanina science-fiction w trybie Battle Royale, czyli wygrywa ten gracz, który przetrwa potyczkę w systemie każdy na każdego. Gracze wyskakują na pole gry z przelatującego nad mapą statku kosmicznego i decydują w którym miejscu chcą wylądować. Na mapie są porozrzucane przedmioty i bronie do wykorzystania w trakcie rozgrywki. Jakieś to wszystko... znajome, prawda? Dodatkowo swoją postać będzie można modyfikować za żetony, które zapewne trzeba będzie kupić za realne pieniądze.

Nowością ma być możliwość latania, dzięki czemu walka nie będzie się odbywać tylko na ziemi.

Gra będzie dostępna wyłącznie na urządzenia z Androidem. Data zakończenia beta-testów nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z gry.

Źródło tekstu: forum Mi; wł

Komentarze
Zaloguj się