DAJ CYNK

Przetasowania w zarządach spółek Cyfrowego Polsatu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10226

Cyfrowy Polsat poinformował o zmianach w zarządach swoich spółek. Zmiany dotyczą samego Cyfrowego Polsatu, telewizji Polsat oraz Polkomtela.

Do składu zarządu spółki Cyfrowy Polsat został powołany Jacek Felczykowski. Jednocześnie będzie on nadal członkiem zarządu w Polkomtelu. Z kolei do zarządu Polkomtela dołącza Justyna Kulka.

To nie koniec nowych nazwisk w spółkach Cyfrowego Polsatu. Do zarządu telewizji Polsat wejdą Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Adam Nowe oraz Janusz Pliszka. Katarzyna Ostap-Tomann, która odpowiada za finanse Grupy Cyfrowy Polsat i pełni funkcje członka zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, podjęła decyzję o rezygnacji z dniem 31 marca z zasiadania w zarządzie telewizji Polsat i przekazaniu tej funkcji Januszowi Pliszce - swojemu dotychczasowemu zastępcy.

Zobacz: Router Netgear Nighthawk M1 w ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu

Z miejsca w zarządzie Cyfrowego Polsatu zrezygnował Tomasz Gilner-Gorywoda, który pozostanie dyrektorem generalnym w Polkomtelu. Z kolei z miejsca w zarządzie Cyfrowego Polsatu oraz telewizji Polsat zrezygnował Dariusz Działkowski, ale pozostaje zatrudniony w obszarze techniki Grupy Cyfrowy Polsat.

Warto też przypomnieć, że od 1 kwietnia prezesem zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela zostanie Mariusz Błaszczyk. Wiceprezesem zostanie Maciej Stec, w prezesem zarządu telewizji Polsat zostanie Stanisław Janowski.

Zobacz: Tobias Solorz rezygnuje z funkcji prezesa Cyfrowego Polsatu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu