DAJ CYNK

Router Netgear Nighthawk M1 w ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu

13.02.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5514

Ważne 2

2

Oferta internetowa Plusa i Cyfrowego Polsatu wzbogaciła się o szybki router mobilny Netgear Nighthawk M1. Urządzenie jest dostępne poprzez infolinię oraz w wybranych punktach stacjonarnych.

Router Netgear Nighthawk M1 jest dostępny przy umowie pierwotnej na Internet, zawieranej na 24 miesiące. W takim przypadku pierwszy miesiąc jest za darmo, a potem 50 zł miesięcznie "czynszu" za użyczenie sprzętu + opłata za abonament. Do wyboru mamy następujące pakiety:

  • 30 GB za 30 zł miesięcznie,
  • 45 GB za 40 zł miesięcznie,
  • 60 GB za 50 zł miesięcznie,
  • 100 GB za 70 zł miesięcznie.

W przypadku trzech droższych opcji, po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych aktywna jest opcja "LTE bez końca". Możemy nadal korzystać z Internetu, jednak przy dużym zużyciu danych może być na nas nałożone ograniczenie w ramach Fair Usage Policy (FUP). Aktywacja routera kosztuje 1 zł, a aktywacja karty SIM 8 zł. Są to opłaty jednorazowe, które zostaną uwzględnione na pierwszej fakturze.

Sam router nie staje się naszą własnością, tylko jest nam użyczany. Po zakończeniu współpracy w ramach umowy należy go zwrócić.

Podobnie jest w przypadku przedłużania umowy (opłata za użyczenie + aktywacja routera). W tym przypadku do wyboru otrzymamy dodatkowo pakiet 80 GB z opcją "LTE bez końca" za 60 zł miesięcznie. Tu także musimy się liczyć z możliwymi ograniczeniami po wykorzystaniu pakietu podstawowego (FUP).

Do każdej umowy dołączane są na początku usługi "Ochrona Internetu" (F-Secure) oraz "Ipla 3 z 3". Obie można wyłączyć, żeby po okresie promocyjnym (odpowiednio miesiąc i 2 miesiące) za nie nie płacić (odpowiednio 9 i 10 zł miesięcznie). Do dyspozycji mamy też pakiety dodatkowe:

  • pakiet nocny (300 GB w godzinach 1:00:00 - 7:59:59) za 3 zł miesięcznie,
  • HBO GO - pierwszy miesiąc bezpłatnie, a potem 20 zł miesięcznie,
  • pakiety danych: 10 GB za 10 zł i 20 GB za 15 zł, maksymalnie 3 pakiety na miesiąc.

Po okresie zastrzeżonym umowa przechodzi na czas nieokreślony. Możemy z niej zrezygnować z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Zobacz: Test routera Netgear Nighthawk M1 - dlaczego drogi router jest lepszy od najtańszego

Evobox IP

Oferta Cyfrowego Polsatu może się wzbogacić o urządzenie Evobox IP. Będzie ono działać przez Internet (minimum 8 Mb/s) z Plusa, Netii i Orange i umożliwi oglądanie kanałów telewizyjnych do 7 dni wstecz. Evobox IP wyposażony jest w porty S/PDiF, LAN, HDMI, USB oraz DC IN 12 V. Powinien być też multiroom, ale nie mamy na to żadnego potwierdzenia. Nie znamy także daty wprowadzenia urządzenia do oferty.

Dziękujemy Błażejowi za informacje.

Zobacz: Walentynkowa promocja Plusa. Operator dodaje od siebie 50 procent do doładowań konta na kartę
Zobacz: Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej nie chcą nadajnika Plusa. Fale elektromagnetyczne powodują raka i są niebezpieczną bronią

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się