DAJ CYNK

Vectra wprowadza 9 nowych kanałów. Dla fanów e-sportu, tureckich seriali, dokumentów oraz filmów 4K...

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

ectra wprowadza 9 nowych kanałów.

Już na początku kwietnia listę programów oferowanych przez operatora Vectra  zasili w sumie dziewięć nowych pozycji – w tym dwa kanały tematyczne TVP, emitująca tureckie produkcje stacja DIZI oraz kanał Filmax 4K oferujący filmy, seriale i programy rozrywkowe w jakościach HD i 4K. Nowości pojawią się również w ofercie TV Smart.

Już od dzisiaj Vectra wprowadza do pakietu Srebrnego stację Ukraina 24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie oraz dwa kanały tematyczne Telewizji Polskiej: emitujący filmy dokumentalne TVP Dokument i TVP Kobieta oferujący programy lifestyle’owe, poradnikowe i rozrywkowe. 

Użytkownicy pakietu Złotego mogą oglądać stację BIZNES24 HD, a od 1 kwietnia kanał DIZI, który będzie emitował, popularne w Polsce, tureckie seriale. 

Zobacz: Vectra rozszerza usługę TV Smart o kanał TVN HD

Natomiast klienci korzystający  z telewizyjnego pakietu Platynowego zyskują dostęp do kanału TOP KIDS JR HD skierowanego do dzieci i młodzieży, kanału dokumentalnego DocuBox HD z ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata, jak również do stacji Filmax (Filmax HD oraz Filmax 4K), emitującej różnorodne filmy i seriale, w tym kino akcji, komedie i westerny. 

Jednocześnie, specjalnie dla graczy i fanów rywalizacji e-sportowej, w ofercie operatora pojawi się stacja Gametoon, gdzie widzowie znajdą nowości ze świata gier wideo, programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów i będą mogli oglądać profesjonalne mecze. Wszystkie nowe programy dostępne są w jakości HD, a Filmax 4K dodatkowo w 4K – stając się już piątym kanałem w ofercie Vectra gwarantującym treści w tej wysokiej jakości. 

Zobacz: Vectra: dekoder Android TV 4K i nowa oferta z usługami TV Smart i Smart Multiroom. Czarek będzie czarował...

Nowości również w TV Smart...

Nowe programy będą dostępne również w TV Smart, w której Pakiet Max zostanie poszerzony o stacje: BIZNES24 HD, TOP KIDS JR HD oraz Filmax 4K. 

W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV – pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV – umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. 

Na osoby decydujące się na usługi operatora czeka pakiet internetu światłowodowego z prędkością do 450 Mb/s, wraz z usługą TV Smart z Pakietem Złotym (oferującym aż 133 kanały) oraz dekoderem Smart 4K w cenie 69,99 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, a następnie w stałej cenie 94,99 zł miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymują dostęp do popularnej platformy Netflix w prezencie na rok.

Zobacz: Cyfrowy Polsat aktualizuje dekodery EVOBOX Lite. Nowy interfejs i funkcje

... i w Multimedia Polska

Należąca do grupy Vectra Multimedia Polska również kontynuuje wzmocnienie oferty, dodając 6 nowych kanałów: DIZI, TVP Dokument, TVP Kobieta i Ukraina 24 w ramach pakietu Minibox oraz dodatkowo TOP KIDS JR HD i DocuBox HD dla wybierających opcję Superbox. 

Zobacz: Platforma GONET.TV oficjalnie debiutuje w Polsce
Zobacz: W Dzień Kobiet ruszyło nadawanie kanału TVP Kobieta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu