DAJ CYNK

Koniec nc+, nowa nazwa to CANAL+

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9094

W ciągu najbliższych miesięcy platforma cyfrowa nc+ przejdzie rebranding, zmieniając nazwę na CANAL+. Jak informują przedstawiciele ITI Neovision, zmiana nazwy ma pozwolić na „dalsze inwestycje w rozwój silnego ekosystemu CANAL+”.

W ostatnich dniach ITI Neovision rozesłało do swoich partnerów biznesowych oświadczenie, w którym informuje o planach rebrandingu platformy nc+ - dowiedział się portal Wirtualne Media, Przedstawiciele spółki ujawnili, że dojdzie do tego w ciągu  najbliższych miesięcy. Efektem przekształcenia będzie zmiana nazwy platformy nc+ na „platforma CANAL+”.

Zobacz: Startuje Canal+ w 4K
ZobaczStreaming wypiera telewizję. Więcej Francuzów płaci za Netflixa niż Canal+

ITI Neovision uzasadnia tę decyzję planami umocnienia marki CANAL+ w portfolio platformy nc+. W liście do partnerów biznesowych spółka przekonuje, że CANAL+ zapisał się w świadomości odbiorców jako synonim najwyższej jakości telewizyjnej. Firma zrealizowała w ciągu ostatnich wiele nagradzanych na całym świecie filmów i seriali, również jako jedna z pierwszych na terenie Polski zaczęła korzystać z technologii HD i 4K.

– W tej perspektywie zmiana nazwy jest dla nas naturalnym krokiem, dzięki któremu będziemy mogli nadal silnie inwestować w rozwój ekosystemu CANAL+, z korzyścią dla abonentów oraz całego rynku telewizyjnego i filmowego. Zmiana nazwy pozwoli nam również podkreślić, że CANAL+ jest i pozostanie naszym najważniejszym produktem w portfolio – informuje ITI Neovision.

Zobacz: TP podpisała umowę o współpracy z CANAL+

Dokładna data rebrandingu nie jest jeszcze znana, z oświadczeń  ITI Neovision wynika jednak, że proces ten będzie realizowany w drugiej połowie 2019 roku.

Zobacz: Startuje PKO Ekstraklasa: abonenci nc+ i Orange TV mogą obejrzeć wszystkie lipcowe mecze bez opłat dodatkowych
Zobacz: Złamano prawo przy zmianie N na nc+. 11 mln kary UOKiK dla ITI podtrzymane

Źródło tekstu: Wirtualne Media

Przewiń w dół do następnego wpisu