DAJ CYNK

Startuje Canal+ w 4K

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4618

Platforma nc+ wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny Canal+ 4K Ultra HD.Platforma nc+ wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny Canal+ 4K Ultra HD.

Canal+ 4K Ultra HD będzie emitował zróżnicowane treści przeznaczone dla widzów poszukujących emocji na najwyższym poziomie. Już niebawem, dzięki wykorzystaniu technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, na kanale będzie można zobaczyć programy w bardziej realistycznym, ostrzejszym i szczegółowym obrazie 4K. O ile oczywiście posiadamy do tego odpowiedni telewizor.

Uruchomienie kanału CANAL+ 4K Ultra HD jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej przez nas strategii budowania pozycji lidera jakości i technologii na polskim rynku usług płatnej telewizji. W ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty dekoder 4K UltraBOX+ oraz jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce rozpoczęliśmy transmisję wydarzeń sportowych w jakości 4K. Teraz, mając na uwadze satysfakcje naszych klientów, wprowadzamy do oferty regularny kanał 4K emitujący treści wyłącznie w technologii 4K, wyznaczając tym samym nowy standard prezentowania treści w telewizji - powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu ds. programowych platformy nc+.

Na antenie Canal+ 4K Ultra HD będzie można obejrzeć m.in. finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy, transmisję z Final Four EHF Ligi Mistrzów, mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej, angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, czy hiszpańskiej LaLiga Santander. Do tego seriale - Kruk, Wersal. Prawo Krwi, Raj na ziemi i Szmaragdowe wyspy, koncerty - Hansa Zimmera w Pradze i koncert zespołu Muse w Rzymie, pokazy mody oraz specjalne show na lodzie z występem specjalnym Andrea Bocelli.

Canal+ 4K Ultra HD jest dostępny na pozycji 40 i 109 EPG.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nc+

Przewiń w dół do następnego wpisu