DAJ CYNK

Kanał Kino TV szerzej dostępny na platformie Cyfrowego Polsatu

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 11722

Od stycznia 2020 roku kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym w ofertach telewizji satelitarnej i IPTV Cyfrowego Polsatu (wcześniej pakiet Familijny Max). Kanał dociera już do 7,7 mln gospodarstw domowych w kraju.

Zobacz: Telewizja 4K dla najbardziej wymagających? Odpowiedź może być tylko jedna…

Styczeń 2020 w Kino TV będzie stał pod znakiem premier filmowych. Serię premierowych hitów rozpocznie film akcji Oczy smoka z Jeanem-Claude’em Van Damme’em (10 stycznia, 21:00). 

Zobacz: Piłkarski Superpuchar Hiszpanii za darmo w Play Now
Zobacz: Netflix kupił polskie produkcje Showmaxa

Dzień później Kino TV zaprasza na komedię Sędzia kalosz (11 stycznia, 19:05) – historię życiowego nieudacznika, który nieustannie szuka łatwej i dobrze płatnej pracy. 

Hitem będzie też gwiazdorsko obsadzony (Patrick Wilsona, Jessica Biel, Haley Bennett) kryminał Sposób na morderstwo (15 stycznia, 21:00), którego akcja toczy się w latach 60. 

Zobacz: Nowy Rok na Platformie Canal+: odkodowane kanały sportowe i mecze Premier League
Zobacz: „Joker” i „To: Rozdział 2” w 4K oraz inne zapowiedzi Orange VOD na styczeń

Na widzów stacji czeka ponadto film przygodowy Geronimo: Amerykańska legenda (18 stycznia, 21:00), opowieść o słynnym Geronimo, który walczył o ziemię Indian, budząc postrach w całej Arizonie i północnym Meksyku. 

Kolejnym przebojem będzie Plażowy haj (24 stycznia, 23:00), jedna z najgłośniejszych komedii 2019 roku z udziałem Matthew McConaugheya w roli Moondoga – ucieleśnienia hedonizmu, którego nie interesują żadne zasady. 

Kino TV w Cyfrowym Polsacie jest dostępny na pozycji nr 34 w telewizji satelitarnej i IPTV oraz 512 w dekoderach do odbioru telewizji internetowej (OTT).

Zobacz: Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i IPLI - ponad 20 dodatkowych kanałów TV
Zobacz: Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą wspólnie nową platformę OTT. Większy dostęp do polskich produkcji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Kino TV

Przewiń w dół do następnego wpisu