DAJ CYNK

W ponad 20 salonach Orange można podpisać umowę na ekranie tabletu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4508

W ponad 20 salonach Orange można podpisać umowę, aneks lub złożyć reklamację wyłącznie w formie elektronicznej, to znaczy na tablecie. Do końca marca z tego sposobu będą mogli skorzystać klienci w ponad 200 salonach.

- Orange jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce wprowadził rozwiązanie, które pozwala podpisać umowę na ekranie tabletu, oszczędzając klientom czas i ułatwiając obsługę. Coraz więcej codziennych spraw, zakupów, chcemy załatwiać zdalnie i wygodnie na komputerze lub za pomocą smartfonu. Nasze rozwiązanie to po prostu więcej wygody dla klientów, co jest szczególnie istotne np. w czasie przedświątecznej gorączki zakupów. Przekłada się także na oszczędność papieru, a przez to chroni środowisko naturalne - powiedział Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. Rynku Konsumenckiego Orange Polska. 

Wszystkie dokumenty są wyświetlane na ekranie urządzenia, a klient otrzyma ich kopie mailem w formie elektronicznej. Na jego życzenie umowa może zostać dodatkowo wydrukowana, ale tylko w jednej kopii - dla klienta. Cały proces przebiega bardzo szybko, a podpisany tak dokument daje klientowi takie same prawa, między innymi do rękojmi i reklamacji, jak wersja papierowa.

Lista salonów, w których działa nowy sposób podpisywania umów, jest następująca:

  • Białystok: Wrocławska 20, Czesława Miłosza 2,
  • Gdańsk: Rajska 10, Grunwaldzka 141,
  • Katowice: Roździeńskiego 200,
  • Lublin: Al. Spółdzielczości Pracy 30-36, Orkana 4, Al. Unii Lubelskiej 2, Zana 19,
  • Płock: Wyszogrodzka 127, Tysiąclecia 2a,
  • Szczecin: Pl. Lotników 7, Bohaterów Warszawy 42,
  • Warszawa: Okrzei 34, Wołoska 12, Al. Jerozolimskie 160, Głębocka 15, Złota 59, Ostrobramska 75c, Targowa 72.

Orange wprowadza również możliwość przedłużenia umowy na oferty bez urządzenia za pomocą e-umowy bezpośrednio na stronie orange.pl lub na infolinii. Dzięki temu klient nie będzie musiał czekać na wizytę kuriera, by podpisać dokumenty. Zamiast tego otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o akceptację zapisów umowy, na co będzie miał 48 godzin. Podobnie jak w przypadku każdej innej umowy zawartej zdalnie, e-umowę klient może rozwiązać w ciągu 14 dni od daty zawarcia.

Zobacz: Listopadowe wyniki Speedtestu. Play na czele jednego z rankingów
Zobacz: Karty eSIM są już dostepne w Orange
Zobacz: Orange rozpoczyna drugą fazę testów sieci 5G w Gliwicach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu